1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 92
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
malwi186

Odpowiedzi: 144
Wyświetleń: 95449

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-02-27, 16:57   Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
hej hej :) to znowu ja od ostatniego wpisu mineło już sporo czasu ... w lipcu 2016 roku miałam 00 spadło do 0, natomiast w listopadzie było 0.019% natomiast w ostatnim wyniku z 9.02.2017 było 0.38% czy ktoś się spotkał z czymś takim ? Konsultowałam to z Gliwicami wtedy co mówiliście i Profesor mi powiedział że to bardzo czuła metoda i do końca nie wiadomo czy to nie hematogony -nikt tego nie wie :( no ale byłam teraz 22.02 i znowu usłyszałam o przeszczepie :( ale trzeba powtorzyć wyniki mam iść 09.03 :( strasznie się boję :(
  Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
malwi186

Odpowiedzi: 144
Wyświetleń: 95449

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-07-28, 13:57   Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
hej wszystkim w ostatnim pobraniu szpiku miałam 0.006% , MDR spadło -wycofano się z przeszczepu, czy jeśli spada to oznacza że jest szansa że spadnie do 0 ?? Z tego co wiem moje leczenie podtrzymujące kończy się w październiku a ostatni wlew w szpitalu mam mieć we wrześniu.
Buziaki :*
  Temat: Ostra białaczka limfoblastyczna typu B - sznase
malwi186

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8734

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-07-28, 13:53   Temat: Ostra białaczka limfoblastyczna typu B - sznase
hej i co się u Ciebie dzieje ? jak leczenie ???
  Temat: Proszę o rade
malwi186

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 17743

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-05-11, 23:11   Temat: Proszę o rade
Tikuska nie napisała niczego złego ..... i pod nic się nie podpinała odpowiadała i podnosiła na duchu chłopaka ..... Babinka czytaj ze zrozumieniem
  Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
malwi186

Odpowiedzi: 144
Wyświetleń: 95449

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-12, 14:05   Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
Hej mam pytanie pamiętam że kiedyś w szpitalu podpisywałam zgodę na próbę kliniczną leku działającego na chorobę resztkową ale zamkneli ta próbę u nas , czy wie ktoś jak można się dostać do Monachium na tą próbę ? i jaki to może być koszt?? poszukam w domu nazwy tego leku ,,,
  Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
malwi186

Odpowiedzi: 144
Wyświetleń: 95449

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-11, 16:47   Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
Justynko nie koniecznie bo wtedy co było 0.017 to było pobrane z krwią obwodową i dlatego mogło być mniej ,a zaczeło się od 0.28% potem 0.039 potem średnie pobranie no a ostatnio 0.022 więc dużo mniej niż to co było 0.28% no tak chce zrobić poczekam na 19 lutego na pobranie szpiku (które wybłagałam ) potem pójdę tutaj porozmawiać do profesora a jak nic nie da pojade do Katowić na konsulatacje .... :uuu:

[ Dodano: 2015-02-11, 16:52 ]
Wiesz o co mi chodzi ? to się ciągnie już kilka miesięcy .... i nie wydaje mi się że się zwieksza tylko raz było źle pobrane dlatego uważam że powinni powtórzyć badanie ...
  Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
malwi186

Odpowiedzi: 144
Wyświetleń: 95449

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-10, 20:04   Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
ja nie rozumiem w PL leczenia :( dlaczego idzie się tylko schematem ? nie ma wyjątków od reguły ?? :( :uuu:

[ Dodano: 2015-02-10, 20:05 ]
choroba resztkowa i nie można dać chemii? nie ma innego wyjścia poza przeszczepem :( pomóżcie :(
  Temat: Auto ALL Przeszczep gdzie w PL ?
malwi186

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6082

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-02-10, 19:50   Temat: Auto ALL Przeszczep gdzie w PL ?
Dziękuję Justynko :* mój szpital powiedział że na kontrole się jeździ gdzie przeszczepiają ale o to też zapytam,,, zrobię sobie listę pytań ... Ty miałaś od brata przeszczep tak ??
  Temat: Auto ALL Przeszczep gdzie w PL ?
malwi186

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6082

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-02-10, 10:45   Temat: Auto ALL Przeszczep gdzie w PL ?
hej mam pytanie co jest potrzebne jak bym jechała na konultacje ?? bo nie mam wszystkich wyników no ale mam ostatnie pobrania szpików plus mam wypis ze szpitala jak wychodziłam czy to wystarczy?
Czy np profesor Gibel może chcieć sam pobrać szpik ? i czy to prawda że jeśli np ma się przeszczep w gliwicach np to wtedy jak by się coś działo po to też tam muszę jeździć ? albo coś wynająć ??
  Temat: Odrost włosów po przeszczepie szpiku
malwi186

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4660

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-10, 10:36   Temat: Odrost włosów po przeszczepie szpiku
Agnieszka miałaś przeszczep rodzinny ?? czy od osoby obcej ? możesz opowiedzieć trochę o nim ? najlepiej na priv ??
  Temat: CO Gliwice
malwi186

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 18733

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-01-19, 09:47   Temat: CO Gliwice
dziękuję :*
  Temat: CO Gliwice
malwi186

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 18733

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-01-18, 18:20   Temat: CO Gliwice
Gdzie mogę umówić się na prywatną wizytę Z Profesorem Giebel ?? i jak wygląda przeszczep w Gliwicach? i późniejsza opieka po przeszczepie ??

[ Dodano: 2015-01-18, 18:21 ]
Czy jak np ma się przeszczep w Gliwicach czy jak coś się dzieje po przeszczepie to szpital hematologiczny przyjmie w miejscu zamieszkania pomimo nie wykonania przeszczepu ?
  Temat: Auto ALL Przeszczep gdzie w PL ?
malwi186

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6082

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-01-17, 22:26   Temat: Auto ALL Przeszczep gdzie w PL ?
Ja nie miałam choroby resztkowej do maja 2014 roku dostałam polpasca no i tak jak pisałam wyniki sie zmieniły :( dzisiaj jest to 0.022 no i z tego co zrozumiałam w tym przypadku robią przeszczep allo od osoby obcej ponieważ mój brat jest niezgodny badali tylko jego mama odpada ponieważ chorowała na Ziarnice złośliwa a taty nie badali ma 59 lat to nie za stary ?? Dzwoniliśmy do Gliwic i jest możliwość konsultacji ale prywatnie nie na NFZ plus to jakieś 800km stad :( myślicie zeby jechac ? Chciałabym zostać na podtrzymaniu ale przy chorobie resztkowej nie mozna co ?
  Temat: Auto ALL Przeszczep gdzie w PL ?
malwi186

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6082

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-01-16, 20:16   Temat: Auto ALL Przeszczep gdzie w PL ?
Witam jak w temacie chciałabym się zapytać gdzie robią auto przeszczepu jak ktoś choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną , bo u nas to raczej tego nie robią z tego co słyszałam tylko allo przeszczep od osoby obcej, proszę o pomoc.
  Temat: CO Gliwice
malwi186

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 18733

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-01-16, 20:04   Temat: CO Gliwice
Witam czy jest tu ktoś kto leczył się bądź leczy w Gliwicach ?? potrzebuję pomocy ,,,
 
Strona 1 z 7
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group