1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 27
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-11, 22:07   Temat: Reszka.78 - komentarze
Nie no noc żywych trupów ja bym chyba ze strachu umarł no co Ty :?ale?:
Reszko napisz jak dzis się mama czuje i czy juz przestałaś 'czarnowidzieć'?
No ja spadam na krewetki :)

[ Dodano: 2012-03-12, 02:38 ]
Chcialem Ci Reszko życzyć miłego tygodnia i powiedzieć, żebys nie martwiła się chwilowymi i malymi kłopotami bo jak to powiedział Kahlil Gibran “He who has not looked on sorrow will never see Joy.” (Ten, kto nigdy nie widział smutku nie zazna Radości)
Miłego początku tygodnia życzę :)
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-11, 05:49   Temat: Reszka.78 - komentarze
O Dzien Dobry Reszko, mnie ta piosenka zapodana przez Justyne zawsze przypomina to - taki fajny standardzik
http://www.youtube.com/watch?v=qVCgf6_M7i4
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-09, 21:06   Temat: Reszka.78 - komentarze
No to odpoczywaj Reszko, a ja sprawdze i jak jutro się będziesz zamartwiać to |mad2|
Ale na razie na dobranoc :cmok:

[ Dodano: 2012-03-10, 04:14 ]
Na Dzień Dobry Reszko cos mi się przypomnialo co mówił mi znajomy kilka tygodni temu (tzn cytowal ale nie wiem z kogo):“Happiness is not the absence of problems but the ability to deal with them.”(Szczęście nie oznacza braku problemów lecz umiejętność radzenia sobie z nimi).
Jesteśmy tu jakbyś nas potrzebowała :)
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-09, 20:38   Temat: Reszka.78 - komentarze
Wiesz co ja tam się nie znam ale czasem na różne choroby to bardzo dobry jest tort albo ciasto z kremem - ja zawsze jak przynosiłem Monice na śniadanie to wstawała zdrowa i zadowolona.
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!
No i jeszcze raz powtarzam nie zamartwiajcie się na zapas!

Jak jeszcze raz powtórzę to pewnie mój post usuną więc jeszcze tylko :cmok: i wystarczy
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-09, 05:38   Temat: Reszka.78 - komentarze
E tam Dobranoc :?ale?:
Dzien Dobry Reszko Ty Moja Zestresowana http://www.youtube.com/watch?v=U6tV11acSRk
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-08, 21:44   Temat: Reszka.78 - komentarze
Dobrze Reszko odpocznij sobie jakby co to jesteśmy i na Ciebie zawsze czekamy
Miłych i spokojnych snów :cmok:
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-08, 21:11   Temat: Reszka.78 - komentarze
Reszeczko Ty moja widzisz, że zacytuję klasyka:
Jakby ze zmartwień na zapas ułożyć stos to by była zaaaajeeeeee#$%taaaaaa góra.
No to Cię :cmok: i proszę o uśmiech Ciebie i Mamcię!
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-08, 17:35   Temat: Reszka.78 - komentarze
Reszko, ja wiem, że to Twoja Mamusia i nie proponuję byś do tego podeszła lekceważąco, chyba mnie źle zrozumiałaś. :-(
Wiesz ja nie wiem ale jak się Mamusia tak wygrzewa to może temperatura z tego powodu wzrosła.
Słuchaj Kochana, postaraj się być przy Mamusi ale nie myśleć tylko o najgorszym, dobrze? :cmok: Ja tylko chcialem Ci powiedzieć, że dołowanie się i smucenie na zapas nic nie pomoże, prawda?
Zachowaj spokój i porozmawiaj z Mamcią a my tu na Ciebie czekamy i jak tylko chcesz to się odezwij :tull:
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-08, 15:45   Temat: Reszka.78 - komentarze
Reszko, z tymi informacjami to do merytorycznych proszę, ja Ci w tym nie pomoge, nie wiem co może być a co nie. Poważnie mówię, musisz się zapytać. :cmok:
Natomiast to co wiem to, że jeszcze żadnej choroby nie wyleczyło się siedzeniem i myśleniem i stresowaniem się.
Trzymaj się kochana i pisz :cmok:
Choroby nie bagatelizuj ale też nie myśl zawsze o najgorszym.
Zadaj pytanie na wątku merytorycznym i nie martw się na zapas to nic nie pomoże!
Ach Ty moja..., nie przejmuj się na zapas _itsme_
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-08, 15:27   Temat: Reszka.78 - komentarze
Reszko Ty Moja Kochana :cmok: jak na mój gust to są dwie możliwości.
Pierwsza: Twoja Mamusia rzeczywiście gorzej się czuje i zaczyna się bać - wtedy wyjście jest takie żeby powiedziać "Mamuś ja Twojej choroby nie potrafię uleczyć, bo cudotwórcą nie jestem (więc trzeba iść do lekarza) ale zobacz, jest wiele osób chorych na nowotwór i radzą sobie z tym psychicznie i się nie poddają (tu możesz pokazać blog Romka - polecam http://mamrakapluc.blog.onet.pl/ ). Myślę, że zamiast się kłócić i smucić możemy obie zrobić z tym coś dobrego, tylko musimy obie chcieć (no i buziaka Mamusi)".
Druga: Mama jest bardzo zmęczona psychicznie. Sądziła, że po operacji (bo jak rozumiem była operowana) wszystko będzie lepiej ale nie jest. Jest nadal strach i przerażenie - lęk przez śmiercią. Wtedy mówisz Mamusi, że nie po to miała operację, żeby Jej sie pogorszyło i trzeba wierzyć lekarzom i starać się mieć pozytywne nastawienie psychiczne żeby szybciej do zdrowia powrócić. Powiedz, że od siedzenia i zastanawiania się nad bezsensem choroby to jeszcze nikt nie wyzdrowiał. Później zmień jakoś delikatnie temat i poszukaj wesołych wspólnych wspomnień, może poplanujcie coś fanego na następne dni.
Dla mnie (ale moge nie mieć racji) ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna.
Reszko kochana, powiem Ci, że bez Ciebie Mamusia nie dałaby rady, powiem Ci bo Ona na dziś jest za bardzo przerażona by Ci to powiedzieć, musisz to zrozumieć :cmok:
Jeśli te sposoby nie pomogą to możesz się zawsze tutaj nam wyżalić - ZAWSZE.
Jeszcze jedno - Ty sobie nie myśl, że ja pozwolę by moja Reszka wyła, ja moge pozwolić, żeby płakała, no nawet beczała, ale wyła to kategorycznie nie! Co Ty sobie myślisz, żeby tak wyć? Nie ma czegoś takiego jak bezsilność słyszysz, nie ma, jest tylko smutek a smutek jest przejściowy i trzeba z niego wychodzić do radości, która po smutku jest słodsza.
Pisz, pisz jak najwięcej :)
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-08, 04:51   Temat: Reszka.78 - komentarze
Reszko Ty Moja co ja innego w takie fajne święto mogę zrobić jak nie :cmok: Ciebie i wszystkie Twoje znajome kobitki też :cmok: i Wam zaśpiewam
http://www.youtube.com/watch?v=G9zCbVDvQjA

Milego dnia!
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-07, 21:31   Temat: Reszka.78 - komentarze
JustynaS1975 napisał/a:

I znów nadinterpretacja :tiaa:
;)

No i teraz cokolwiek nie powiem będzie nadinterpretacja :-(
MIlcze więc :!:

[ Dodano: 2012-03-07, 21:32 ]
No Cię lubię a Ty mnie straszysz i prześladujesz ;) ;P
Milczę dalej
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-07, 21:19   Temat: Reszka.78 - komentarze
JustynaS1975 napisał/a:
majkelek napisał/a:
Cos widzę, że se tu mnie nie życzą :uuu:

Majkelku (powtórzę za Absenteeism), nadinterpretacja :tiaa:
;)

No i już mnie straszą :cry:
A ja Cię tak lubię Justynka :?ale?:
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-07, 21:13   Temat: Reszka.78 - komentarze
No a ja chciałem powiedzieć, że wcale nie romansuję tylko rozweselam. :-(
Cos widzę, że se tu mnie nie życzą :uuu:
No to :papap: do zobaczyska
  Temat: Reszka.78 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88747

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-07, 20:21   Temat: Reszka.78 - komentarze
Dobrze niech tak będzie jak chcesz - to dziękuję Ci Reszko :cmok:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group