1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Opieka hospicyjna
maja12

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 74848

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2010-02-06, 12:38   Temat: Opieka hospicyjna
Dosia napisał/a:
Wlasnie przeczytalam o tym ze kroplowki moga spowodowac obrzek pluc i az mnie trzesie, czy jest to czeste ? Mama dostala kroplowke po poludniu, sol fizj., dziwnym zbiegiem okolicznosci po jakims czasie zaczela dosc ciezko oddychac.
Do tego mam wyrzuty sumienia ze nie zadzwonilam po pogotowie, pytanie tylko czy wogole by sie pofatygowali. :(
Boze jak ciezko sie z tym pogodzic...

Bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy
U nas było to samo też lekarz mamie dał kroplówkę dzień przed śmiercią- a po przeczytaniu artykułu od DSS widzę że zupełnie niepotrzebnie....
  Temat: Opieka hospicyjna
maja12

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 74848

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2010-01-23, 10:27   Temat: Opieka hospicyjna
AndrzejS napisał/a:
Następnym tematem ,który chcę opisać jest temat
Jak poznać że są to ostatnie dni albo ostatnie godziny życia chorego.


Myślę że to dobry pomusł, podejrzewam że wielu z nas, walczących z tym paskudztwem razem z naszymi bliskimi nie ma zielonego pojęcia jak to wygląda.
Ja próbowałam znaleźć coś na ten temat w internecie i nie znalazłam nawet jednej informacji, i bardzo żałuję że nie trafiłam tutaj wcześniej, bo gdybym wiedziała że to już zbliża się koniec mogłabym lepiej pomóc mojej mamusi przejść na drugą stronę.
A o tym że to już- to nawet nie raczył nas poinformować lekarz który widział mamę dzień przed śmiercią,a przecież na pewno wiedział...
Dlatego dżiękujęAndrzejS, i podziwiam DSS że potrafi powiedzieć te magiczne słowa tutaj na forum, że to juz czas się pożegnać...
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group