1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
madziap

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 60184

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-02, 11:36   Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Syla, bardzo dobrze, że sobie popłakałaś i dałaś upust złym emocjom, łzy oczyszczają a potem możesz śmiać się z siebie, że martwisz się takimi głupotami. Rozumiem Ciebie doskonale, że przytłacza Cię to wszystko i masz problemy z akceptacją wyglądu brzucha. Też miałam pocięty brzuch na pół. Niestety mam na nim teraz paskudnego bliznowca, blizny po klamerkach po bokach a poza tym jest bardzo krzywy, z jednej strony wklęsły a z drugiej wypukły:-(. Przyzwyczaiłam się już do niego do tego stopnia, że w tym roku nawet chodziłam w stroju dwu częściowym po plaży i miałam w nosie co ludzie sobie myślą. Taka jestem i już, jak by nie było to część mojej historii i w nosie miałam, że ktoś się patrzy. Z tego co piszesz jesteś zawzięta :-D więc grunt to się zmobilizować, bo w jakimś stopniu od Ciebie zalezy jak on będzie wyglądał za jakiś czas. Ja zaniedbałam smarowanie rany specyfikami na blizny bo okropnie mnie swędziało. Nie wiem czy by pomogło czy nie, ale fakt, że robiłam to bardzo krótko. Jeśli do tego (jak już będziesz mogła) wrócisz do dbania o siebie i ćwiczeń napewno nie będzie źle.
Trzymam kciuki i życzę powrotu do formy i dużo zdrowia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group