1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana w podniebieniu
madziap

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47833

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-04, 21:50   Temat: Zmiana w podniebieniu
Nie martw się w szpitalu długo nie trzymają, chyba średnio około 7 dni jeśli wszystko jest okej. Ja miałam wycinany kawałek jelita i byłam tydzień, mój tata płat płuca też ok tygodnia. Więc do świąt na bank będziesz już w domku:-)
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłych tych kilku dni przed pobytem w szpitalu
  Temat: Zmiana w podniebieniu
madziap

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47833

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-03, 21:23   Temat: Zmiana w podniebieniu
Z taką diagnozą trudno się pogodzić, niestety nie ma rady musisz stawić jej czoła. Dziewczyny już Ci napisały mnóstwo mądrych słów więc nie będę się powtarzać. Mam nadzieję, że zdecydujesz się na takie leczenie które będzie dawało Ci szansę na wyleczenie. Im szybciej podejmiesz walkę tym szybciej będzie to już za Tobą. Pamiętaj, że w tej chorobie liczy się czas a odkładasz niestety nieuniknione. Doskonale rozumiem Twój strach i poczucie krzywdy. Sama nie miałam nawet 30 lat i trzymiesięcznego synka gdy usłyszałam diagnozę. Bądź dzielna. Jak będzie źle to uwierz mi, że trafiłaś w dobre miejsce, tu zawsze znajdzie się ktoś kto Ci pomoże chociaż dobrym słowem, jeśli nie będzie potrafił inaczej.
Pozdrawiam
Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group