1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz na wątrobie
lucja54

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 119155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-07, 21:28   Temat: Guz na wątrobie
Witajcie ja jestem taką mama moja córka miała obronę jak dowiedziałam się że mam raka wpustu żołądka a było to 5 lat temu przeszłam resekcje żołądka i wiele innych zabiegów ale doczekałam się wesela i parki wnuków dzisiaj jestem na chemii i mam wznowę na wątrobie ale mam dla kogo żyć tak jak Wasze mamy .
  Temat: Guz na wątrobie
lucja54

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 119155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-06-27, 21:38   Temat: Guz na wątrobie
Jeżeli leczycie się na Onkologii Gliwickiej to oni są najlepsi znajoma młoda dziewczyna miała przerzut na wątrobę nie operacyjny 10 cm a chemią tak zmniejszono że operowano i jest czysta .Moja chemia jest izotopowa DETATE dostaje co 3 miesiące dożylnie jest ona uzależniona od rodzaju nowotworu na wasz nowotwór można dostać nowoczesne leki po normalnej chemii ale to trzeba załatwić z lekarzem prowadzącym bo nie wiem ile lat ma p.mama.Nasza medycyna uzależnia od wielu spraw podawanie leku ja liczę na słowo operacyjna jest dla mnie marzeniem bo można zamrozić lub wypalić lub załatwić zastrzykiem z alkoholem wysokim stężeniu.Prowadzący lekarz za proponował serie badań po chemii żeby nie zakłócać kontrastami działania podawanej chemii.Ja mam rok w lipcu jak na TK wyszła niepoliczalna ilość przerzutow większość miała 2-3 milimetra teraz znikły pozostały 16-23 milimetra .Dostałam tylko jedną izotopowa a we wtorek drugą więc wszystko przed nami.
  Temat: Guz na wątrobie
lucja54

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 119155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-06-27, 11:16   Temat: Guz na wątrobie
Witam ja mam wznowę nowotworu na wątrobie nie operacyjną bo w podobnym miejscu rozpoznano rok temu jestem na chemii czuje się dobrze badania wykazują że jest reakcja na chemie i guzy zmniejszają się a małe znikły znam osoby walczące w ten sposób 10 lat a to dużo .Mama powinna znać swoją sytuacje musi panować nad tym ,nie wybaczyłam bym dzieciom gdyby mnie kłamały bo to ja decyduje o sobie . Rozmawiam z córka szukamy nowych leków i konsultacji.Obecnie stosowane chemie dają wspaniałe rezultaty i przedłużają życie proszę porozmawiać z mamą i załatwić jak najszybciej chemie żeby powstrzymać dalszy rozwój nowotworu a będziecie długie lata razem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group