1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-31, 22:31   Temat: banialuka - komentarze
banialuka, Marzenko odezwij się bo zaczynam się martwić
  Temat: banialuka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-31, 09:28   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko. Bez względu na to jaki będzie wyniki musisz być przy mamie. Myśl pozytywnie. Mam nadzieję, i mocno w to wierzę, że nie sprawdzą się najgorsze scenariusze.

Informuj nas na bierząco.
  Temat: banialuka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 07:29   Temat: banialuka - komentarze
banialuka, czekamy na wyniki. Dziś jest poniedziałek. Może już są :okok" :okok" :okok"


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-08-30, 09:45 ]
lopenka wyniki dopiero jutro, a ja mam jakies złe przeczucie i bardzo sie boje tego wyniku :-( co bedzie jeśli chemia nie działa na to dziadostwo :?ale?: ja jestem jednak świadoma ze moze sie tak zdarzyc ale mamcia - ona sobie nie zdaje sprawy :cry: mysli ze chemia musi zadziałac :-( A jeszcze jak czytam Twój watek lopenko to łzy same mi płyna :cry: i boje sie coraz bardziej tej chwili kiedy u nas nastapi pogorszenie :cry: Tez mam 7 letnia córke ale ona póki co nic nie wie o chorobie babci (najukochańszej i własciwie jedynej, bo tesciowa nie utrzymuje z nami kontaktu)Na dzień dzisiejszy nie umiem sobie wyobrazic tego "czarnego" scenariusza :cry: :cry: i wydaje mi sie ze nie dam rady :cry:
(...)
Juz mnie brzuch boli przed jutrzejszymi wynikami, zwłaszcza ze ja musze je odebrac, pierwsza odczytac i przekazac mamci :|


[komentarz dodany przez: awilem: 2010-08-30, 09:54]
Wyniki będą OK, trzymam kciuki.
  Temat: banialuka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-26, 11:46   Temat: banialuka - komentarze
cleo33 napisał/a:
:uhm!: :tull: musi byc dobrze !
A ja jade z tata jutro na Tk


no to jutro TRZYMAMY KCIUKASY :) za Twojego Tatę
  Temat: banialuka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-26, 10:10   Temat: banialuka - komentarze
awilem napisał/a:
Nie wątpię, że będzie OK.

Musi być ok. Innej wersji nie przyjmujemy. Jeżeli będziemy myśleć pozytywnie to będzie OK:)
  Temat: banialuka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-26, 09:19   Temat: banialuka - komentarze
Mówisz i masz banialuka, :okok" :okok" :okok" :okok" :okok" :okok" :okok"
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group