1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca prawego D38.1 Proszę o informacje .
lilalou

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 57280

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-28, 10:25   Temat: Guz płuca prawego D38.1 Proszę o informacje .
bogdusia napisał/a:
Teraz chyba muszę zacząć rozwarzać metody niekonwencjonalne

bogdusia ja osobiście wierzę, że takowe metody mogą być jedynie wsparciem dla leczenia medycznego.
Moja mama piła specjalne zioła, stosowała dietę, piła wyszukane soki... myślę, że w dużej mierze działało to pozytywnie na... psychikę mamy
- wiedziała, że walczy, trochę wierzyła że może to pomaga... na ile rzeczywiście to pomagało?
Pewnie niewiele ale mama była przez to spokojniejsza.
Można wspomóc się takim leczeniem jednak niestety prawda jest bolesna, że z tym chorubskiem się nie wygra :uuu:

Moje podejście było następujące:
wiedziałam doskonale, że z nieoperacyjnym guzem płuc nie wygramy
i dlatego w pierwszej kolejności liczyło się dla mnie samopoczucie mamy
- grzecznie słuchałyśmy poleceń lekarzy i dodatkowo dieta, soki, zioła...
nawet kupiłyśmy wypasioną wyciskarkę - zależało mi aby mama nie podupadła mi psychicznie.
Gdy pojawiły się przerzuty do mózgu i mama była już całkowicie to tylko i wyłącznie myślałam:
żeby nie cierpiała przy odchodzeniu.

Na siłę nie ma co przedłużać życia gdy wiadomo że czasu i tak zostało nie za wiele.
Takie przedłużanie to kwestia dni, tygodni - lepiej krócej a przyjemniej.

Bogdusia
musicie niestety jakoś przez to przejść, współczuję Ci ogromnie, bardzo mocno kibicuję, żebyście z mamą jeszcze jak najdłużej mogły się sobą cieszyć.
Podczytuję na bieżąco i jestem z Tobą całym serduchem :heart:
  Temat: Guz płuca prawego D38.1 Proszę o informacje .
lilalou

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 57280

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-15, 09:03   Temat: Guz płuca prawego D38.1 Proszę o informacje .
bogdusia napisał/a:
czy na wizytę - konsultację np w Wieliszewie u onkologa radioterapeuty muszę mieć skierowanie? Jeśli tak kto je może wystawić? 

Kiedy nam wyznaczyli bardzo odległy termin naświetlań głowy sama szukałam dodatkowego wsparcia, znalazłam przyszpitalną poradnię radiologiczną i telefonicznie bez skierowania umówiłam mame. Wydaje mi się, że wszedzie są te same zasady.
Zadzwoń do poradni i zapytaj. Będziesz spokojniejsza gdy zaczerpniesz dodatkowej konsultacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group