1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark III, Breslow 2,5mm
lady_carrot

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 21730

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-27, 23:00   Temat: Clark III, Breslow 2,5mm
masza41,
Miałam niedawno nieco podobne obawy, podejrzewano meta w węzłach pachwinowych... po dwóch biopsjach cienkoigłowych, podejrzany węzeł okazał się krwiakiem. Staraj się myśleć, że tak właśnie jest u Ciebie - trzymam kciuki za dobre wyniki.

Niestety każdy z nas ma pewne obawy i czuje się w tej chorobie niepewnie... ja też. Myślałam o skorzystaniu z pomocy specjalisty, bo zbyt często dopadają mnie źle myśli i nie radzę sobie ze złością, ale jakoś nie mogę się przełamać - może kiedyś... Jeśli jednak jesteś zdecydowana, może warto spróbować? ;)

pozdrawiam
  Temat: Clark III, Breslow 2,5mm
lady_carrot

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 21730

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-01, 12:41   Temat: Clark III, Breslow 2,5mm
masza41 napisał/a:
Niestety mam jeszcze obrzęk limfatyczny, uszkodzony nerw zdrętwiałe brodę, policzek i ucho, chociaż od zabiegu już jest trochę lepiej.


To niestety nieuniknione, a ponieważ to na buzi, to zapewne boli bardziej. Ja miałam wycięte 2 wartowniki 21 grudnia i nadal zbiera mi się limfa, noga spuchnieta i boli... dretwieje, a przy chodzeniu niestety nadal kuleję. Potrzeba czasu jak widać ;)

masza41 napisał/a:
W tej chwili cały czas myślę o tym co mi wyjdzie z badania węzłów - ale to już niedługo.


Trzymam kciuki żeby było czysto, tak jak było to w moim przypadku :) bądź cierpliwa, trzymaj się :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group