1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Znamię
klikers

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7423

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-12, 09:49   Temat: Znamię
Luna78 napisał/a:
A ja miałam dylemat z wycięciem tego jednego he,he Może dlatego , iz co niektórzy odradzali mi to , mówiąc że "lepiej tego nie ruszac" Jednakze po przeczytaniu kilkudziesięciu waszych postów , podjęłam decyzję , mam nadzieję ,że własciwą i teraz pozostaje mi to "króciutkie" czekanie na wynik :???:


Jasne że podjęłaś dobrą decyzję :) wiesz jeśli coś jest podejrzane o nowotwór to należy jak najszybciej pozbyć się tego, jak się człowiek nie pozbędzie to raczysko będzie sobie rosło potem da przeżuty do węzłów chłonnych a potem odległe więc stwierdzenie "lepiej nie ruszać" jest jak najbardziej mylne i zgubne ;)
  Temat: Znamię
klikers

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7423

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-07, 12:23   Temat: Znamię
Luna78 ciesz się że tylko 2- 3 tygodnie oczekiwania na wyniki, zdarza się że oczekuje się 1,5 miesiąca :) a tam od razu weteran raptem tylko 4 miałem usunięte znamiona z czego jedno podejrzewano o czerniaka ale są ludzie na forum którzy mieli więcej wycinanych tak więc nie taki weteran :)
  Temat: Znamię
klikers

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7423

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-02, 11:40   Temat: Znamię
Luna 78 to że dostałaś skierowanie do szpitala nie oznacza wcale że tam zabawisz :) W moim przypadku było tak że za każdym razem dostawałem skierowanie do szpitala, wycinali, zakładali szwy i do domu zaraz :) Co do chodzenia do pracy to ja od razu ale jeśli masz pracę fizyczną która wymaga gimnastyki to poczekaj trochę by nie pozrywać czy też nie rozciągnąć szwów oczywiście zależy od okolicy :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group