1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP. prosze o pomoc!!!
kasiekk

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 39004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-23, 20:06   Temat: DRP. prosze o pomoc!!!
Bardzo mi przykro Pati, przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia
wiem,co czujesz...
(*)(*)(*)
  Temat: DRP. prosze o pomoc!!!
kasiekk

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 39004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-13, 10:23   Temat: DRP. prosze o pomoc!!!
moja Mama przestała przyjmować płyny w niedzielę, odeszła we wtorek

tato nie mógł pogodzić sie z tym co sie dzieje i jeszcze we wtorek rano poleciał do lekarza a ten zlecił podanie kroplówki i przyszła pielęgniarka ,chciała podać ale nie mogła sie wkłuć a tylko narobiła mamie siniaków :cry: , w ok godzinę po jej wyjściu mama odeszła :cry: jakby uciekła bo tato jeszcze załatwił jej skierowanie do szpitala gdzie mieli ją przyjąć na drugi czy na trzeci dzień, ale powiedziałyśmy z siostrami że absolutnie mamy nigdzie już nie damy, żeby przestał bo to i tak już nie pomoże a jedynie przedłuży cierpienie, on nie mógł sie z tym pogodzić
tato nie pozwalał jej odejść, dopiero po rozmowie z tą pielęgniarką zrozumiał to,co tłumaczyłyśmy mu od niedzieli
nie mogę darować sobie że jeszcze że naraziliśmy ją na ten niepotrzebny ból związany z szukaniem miejsca na wkłucie,ale on chciał za wszelką cenę Ją zatrzymać

Posłuchaj swojej intuicji, swojego serca, nie pozwól już męczyć Taty, bądź z nim, módl sie i pozwól mu odejść bez dodatkowego cierpienia
najważniejsze żeby Go nie bolało
Trzymaj się
  Temat: DRP. prosze o pomoc!!!
kasiekk

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 39004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-12, 19:58   Temat: DRP. prosze o pomoc!!!
Patii, czytam o waszej walce i serce mi ściska, łzy lecą same
pamiętam jak dziś jak 9 miesięcy temu modliłam sie o spokojną smierć mojej Mamy, jak chciałam żeby odeszła i zeby juz tak sie nie męczyła, a wszystko z miłości, jak to brzmi...
ale to prawda
nie zatrzymujcie Go na siłę, bo tylko przedłużycie Jego cierpienie a i tak stanie sie to co nieuniknione, niestety...
Bądź silna i módl sie żeby ta męka nie trwała juz długo
Pozwólcie odejść Tatusiowi w spokoju
Jestem z Wami myslami
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group