1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika z przerzutami do węzłów chłonnych i otrzewnej
karalajna

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 12712

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-04-15, 21:03   Temat: Rak jajnika z przerzutami do węzłów chłonnych i otrzewnej
Bardzo dziękuję za odpowiedź i przepraszam za małą ,,prywatę" w wątku Twojej Mamy. Rozumiem, że gdyby nie miała, przy okazji, dużych mięśniaków, to by Ją odesłali do domu z zaawansowanym rakiem jajników. Nie wierzę, aby tego nie było widać na USG dopochwowym, bo guz w jajniku nie ma się gdzie ukryć. U mojej Mamy nie zauważyli guza w przewodach żółciowych, ale twierdzili, że ukrył się w śluzówce ???? Wiem, że to Twojej mamy nie pocieszy, ale zrobiła wszystko co mogła i niczego nie zaniedbała, nie jesteśmy przecież w stanie badać się same! Trzymam kciuki za Twoją Mamę, aby już nie wróciło to cholerstwo. Pozdrawiam serdecznie.

[ Dodano: 2017-04-16, 00:04 ]
Chyba że nie zrozumiałam, i te duże mięśniaki były tak naprawdę zaawansowanym guzem jajników, a lekarze nie byli przed operacją po prostu w stanie stwierdzić, co to właściwie jest?
  Temat: Rak jajnika z przerzutami do węzłów chłonnych i otrzewnej
karalajna

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 12712

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-04-14, 17:46   Temat: Rak jajnika z przerzutami do węzłów chłonnych i otrzewnej
Witaj, właśnie przeczytałam wątek Twojej Mamy i jestem wstrząśnięta. Mam podobne okropne bóle w dole brzucha, podwyższone CA 125 i do tego rak jajnika miała moja babcia. Jestem pod stałą kontrolą ginekologa, który robi mi przy każdej wizycie USG dopochwowe i też stwierdził stale powiększające się mięśniaki. Zauważyłam, że powiększył mi się obwód brzucha. Myślałam, że nie ma możliwości, aby ginekolog przeoczył podczas badania zaawansowanego raka jajnika??? Tzn. on jest trudny do wykrycia dla chorego, bo długo nie daje żadnych objawów, ale byłam pewna, że ginekolog nie jest w stanie nie zauważyć zaawansowanego raka jajnika. Czy możesz mi napisać, czy Twoja mama miała robione USG dopochwowe, kiedy lekarz zauważył duże mięśniaki, czy było to zwykłe badanie ginekologiczne bez USG. Boję się, że nie mogę jednak na 100% ufać swojemu lekarzowi. Dziękuję, pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group