1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak trzustki
karalajna

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 12148

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-06-20, 15:41   Temat: rak trzustki
Myślę, że wezwanie księdza nie zaszkodzi Twojemu Tacie, a może pomóc, jeśli to będzie właściwy człowiek, i będzie umiał łagodnie i delikatnie to wszystko przeprowadzić. Jak zauważyła Marzenka, zawsze można powiedzieć, że ksiądz został wezwany w intencji modlitwy za zdrowie, a jednocześnie zapytać Taty, czy chciałby się wyspowiadać. Rak to właśnie dlatego taka straszna choroba, że chory prawie do końca ma świadomość, co się z nim dzieje i że umiera, więc Tata na pewno zdaje sobie sprawę jaka jest sytuacja i ksiądz go nie wystraszy. Wizyta księdza może ukoić jego lęki, aby mniej bał się śmierci i wierzył, że idzie do lepszego świata. Ale to oczywiście moja osobista opinia, którą możesz wziąć pod uwagę. Ja wezwałam do mojej Mamy księdza, bardzo ją to uspokoiło, bo bardzo chciała się wyspowiadać. Ksiądz był wspaniały, bo to był taki szpitalny ksiądz, który chodzi do umierających, Mama też dzielna, a ja straszliwie płakałam i bardzo było mi wstyd. No cóż, nie miałam jeszcze wtedy doświadczeń z umieraniem, teraz to człowiek jest o milion lat świetlnych z wiedzą, jak należy się zachować :-) Pozdrawiam cieplutko.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group