1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: zastrzyki z witaminy C
kachwi

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 86077

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-03-30, 15:29   Temat: zastrzyki z witaminy C
kmis757 - Ty tak na serio? Temat nowotworu dotyczy mnie od niedawna - bardzo Cię przepraszam, że nie założyłam konta wcześniej! Szukam innych terapii, bo te, które są stosowane, nie pomagają osobie mi drogiej i ukochanej - co w tym złego?
  Temat: zastrzyki z witaminy C
kachwi

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 86077

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-03-30, 15:26   Temat: zastrzyki z witaminy C
A i jeszcze odpowiedź na pytanie, dlaczego uważam się za osobę upoważnioną do polecania. Otóż ponieważ temat nie jest lekki, wierzę, że warto zapoznać się z różnymi argumentami. Dlaczego zamykać komuś drogę do leczenia? Do zdrowia? Przecież każdy ma prawo wypróbować różne metody. Jeśli chemioterapia nie działa, przerzuty są coraz większe, to co - zostawić na żywioł, co będzie, to będzie? Nie ma takiej opcji. Szukam, gdzie mogę. Wysłucham każdej opinii. A takie reakcje, jak tutaj właśnie, tylko umacniają mnie w przekonaniu, że p. Zięba w swojej książce ma rację - niestety... Szukam u różnych źródeł i tutaj też liczyłam na jakąś opinię/poradę. Nie atak. Wkleiłam link do wypowiedzi odnośnie ustawy do walki z nowotworami. Średnio jest ważne w tej chwili dla mnie, kto to umieścił. Bardziej, kto to napisał. A tym bardziej - co napisał. Trzeba to najpierw przeczytać, żeby się wypowiadać. Proszę zapoznać się z Terapiami Ukrytymi - tam jest czarno na białym, dlaczego praktykujący lekarz niechętnie umieściłby ten tekst na swojej stronie. A propozycje poprawek do ustawy powinien przeczytać KAŻDY - pacjent, lekarz, również osoba zdrowa, której zależy na tym zdrowiu, swoim i rodziny. Serdecznie pozdrawiam.
  Temat: zastrzyki z witaminy C
kachwi

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 86077

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-03-30, 15:14   Temat: zastrzyki z witaminy C
Ale tekst wklejony na tę stronę został napisany własnie przez Jerzego Ziębę, który swoje argumenty opiera na faktach... JustynkoS, czytałaś tę książkę? Tam są tylko fakty, żadnych przypuszczeń! Szukam kogoś, kto pomoże mi w przekonaniu Taty - chemia mu w niczym nie pomaga, wykańcza go z dnia na dzień:(
  Temat: zastrzyki z witaminy C
kachwi

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 86077

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-03-30, 14:13   Temat: zastrzyki z witaminy C
A czy Jerzy Zięba w swojej książce "Ukryte terapie" nie podał kilkudziesięciu przynajmniej wiarygodnych źródeł badań nad pozytywnym wpływem wlewów z witaminy C? On wyjaśnia dosyć przekonująco, czemu promuje się wszelką chemioterapię (opatentowaną, sprzedawaną przez firmy farmaceutyczne), ale niekoniecznie leczącą cokolwiek...
Polecam zapoznać się z tym: http://www.bochenia.pl/?id=1363
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group