1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
k2196

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 13:08   Temat: banialuka - komentarze
Spróbuj nie martwić się na zapas, nie wyobrażać sobie czarnych scenariuszy i ewentualnych schematów postępowania... Człowiek jest taką istotą, że najlepiej radzi sobie, gdy musi iść na żywioł, bo wie, że nie ma innego wyjścia. Dlatego polecam skupienie się na tym, co dzieje się tu i teraz. Co do wyników - wszyscy jesteśmy dobrej myśli! ;)
  Temat: banialuka - komentarze
k2196

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-22, 13:42   Temat: banialuka - komentarze
Nie zaniedbuj śniadań i tym podobnych rzeczy - pamiętaj, że musisz teraz mieć dużo siły - nie tylko psychicznej, ale także fizycznej :)


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-06-22, 13:36]
Dziękuje Wam wszystkim raz jeszcze :cmok: Musze sie szybko zbierac bo mamusia nie moze widzec ze płacze bo wtedy ona gorzej to znosi. Od płakania mam noce, a przy niej staje sie twardzielka z psychologicznymi radami, których pewnie sama potrzebuje.
(...)
Opisze wszystki szczegóły później bo dziecko mi kolezanaka odebrała ze szkoły i musze po nia leciec, a w ogóle to jeszcze śniadania nie jadłam. Później napisze szczegółowo przez co przeszłyśmy :<:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group