1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki / trzonu macicy, zaawansowany
jusia

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 22573

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-10-01, 11:55   Temat: Rak szyjki / trzonu macicy, zaawansowany
AgnieszkaM napisał/a:
Guz sie zmniejszyl

Zawsze to jakaś pozytywna wiadomość.
AgnieszkaM napisał/a:
Sama nic nie zrobi. A przeciez nie jest zniedolezniala.
Do tego swoje stresy odreagowywuje na mnie Tata.

Widzę,że lekko nie jest.Rodzice swój strach i niepewność odreagowują na Tobie,ale jestem pewna ,że nie robią tego świadomie.
Czasem tak jest ,że próbujemy dać w kość komuś,jeśli sami nie możemy sobie z czymś poradzić.
Nie pozwólcie,aby choroba zniszczyła waszą rodzinę,porozmawiajcie tak szczerze od serducha,a na pewno będzie lżej.
  Temat: Rak szyjki / trzonu macicy, zaawansowany
jusia

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 22573

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-09-08, 16:30   Temat: Rak szyjki / trzonu macicy, zaawansowany
AgnieszkaM napisał/a:
Jednak Mama czuje sie zle, goraczkuje, ma biegunki, bola ja nogi, ma problemy z chodzeniem (chyba skurcze). W rozmowie telefonicznej Mama dowiedziala sie, ze w takim stanie chemii jej nie podadza i zostala odeslana do lekarza rodzinnego.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,tzn że teraz rodzinny ma przejąć mamę i onkolog już przestaje leczyć??Czy mama ma ustaloną nową datę wizyty u onkologa?

AgnieszkaM napisał/a:
Bratowa byla u lekarki, ktora wykrecila sie, ze informacji moze udzielic tylko osobie upowaznionej. Najblizsza rodzina nie jest upowazniona?


Agnieszko,w przypadku choroby mojego taty jest tak samo.
Zawsze w rejestracji tata wypisywał upoważnienie,kogo można informować o jego stanie zdrowia.
  Temat: Rak szyjki / trzonu macicy, zaawansowany
jusia

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 22573

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-09-01, 14:22   Temat: Rak szyjki / trzonu macicy, zaawansowany
Agnieszko,nikt z nas zdrowych nie wie,jak zachowałby się w takiej sytuacji.
Podejrzewam,że pewnie też nie byłoby kolorowo.
Teraz myślimy "ja bym tak nie postąpiła...",ale to jest strasznie ciężka świadomość takiej choroby.
Podejrzewam tak samo jak i SEti,że w głębi serca Twoja mama nie chce robić Wam przykrości,ale nie potrafi w sobie tego ułożyć-bo czy tak do końca ktoś to potrafi???
Z Jogi także się zgadzam,że kubeł jest czasem wskazany.
Może,zbyt drastycznie to nie,ale czasem polać zimną wodą można.
Mój tata też się buntuje ,że nie wykupi już tych lekarstw,że nie pójdzie na badanie krwi itp,ale jednak wykupuje lekarstwa i idzie na badanie.-innego wyjścia nie ma,zamęczyłabym go gadaniem o tym :)

Mimo wszystko musimy wspierać te nasze kochane uparciuchy!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group