1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 36631

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-08, 12:34   Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
Stawik a prześwietlenie płuc? stany zapalne w jamie ustnej, zapalenie ucha? żolądek? stany podgorączkowe tak sobie raczej nie wystepują. Co na to lekarz rodzinny? trwa jakaś diagnostyka/ może trzeba zmienić lekarza czy jednak masz zaufanie do dotychczasowego działania?
  Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 36631

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-06, 03:05   Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
Stawik - brak wieści od ciebie. Coś sie dzieje?
  Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 36631

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-01-05, 11:49   Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
w szczecinie na Unii Lubelskiej czekałam na wynik 2 tygodnie. Nie zapomnij o odebraniu płytki. Może się przydać jak ew. pójdziesz na konsultacje albo dalsze leczenie do innego ośrodka. nie denerwuj sie na zapas. rak to nie wyrok. zresztą przyjdzie czas że nauczysz się cierpliwości. Wszyscy przechodziliśmy to samo. Nie jesteś sam - masz nas i przede wszystkim żonę. Myśl pozytywnie!!!
  Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 36631

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-01-04, 09:23   Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
Stawik - jaki jest wynik hist-pat. Odezwij się!!!
  Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 36631

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-12-09, 16:11   Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
A może wynik nie bedzie zły? Tego sie trzymaj!!! Nawet jeśli masz guza ślinianki to przecież nie muszą usuwać całej ślinianki. Jesteś przerażony jak my wszyscy na początku ale uwierz -nakręcanie się wcale ci nie pomoże, wręcz przeciwnie. Cierpliwości. Nie daj się zwariować chorobie. Nie myśl że chce umniejszyć twoje problemy, wiem jak bardzo to przeżywasz. Chcę cię tylko uspokoić i przekonać że nie ty jeden... że nerwy nic nie daja... że i tak nic nie wymyślisz przed histpatem.
Mam nadzieje że czujesz wsparcie rodziny w tych nerwowych dniach. 14 grudnia tuż, tuż. Potem święta - czas spokoju i miłości. Nie myśl na zapas o chorobie.
  Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 36631

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-12-09, 08:55   Temat: Guz okolicy kąta żuchwy
Jeszcze w tym roku będziesz wiedział co to jest. Musisz być jednak dalej cierpliwy bo sam wynik hist-pat to poczatek walki ale to jest najważniejsze w tej chorobie by ja określić.
Trzymaj sie. samo usuniecie węzła to pestka. Po trzech dniach bedziesz w domu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group