1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32617

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-05-28, 12:12   Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
blatka 25.11.2009 odeszła Figa ta która się tak atrakcyjnie uśmiecha na kanapie.Tylko pies-zdjęcia oglądam spokojnie jeśli mam coś powiedzieć łzy mi ciekną.Nie porównuję Twojego Taty do niej,ale żal pozostanie po stracie zawsze-dystans się będzie zwiększał do zdarzenia :flower:
  Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32617

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-05-17, 13:28   Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
Po prostu śmierć jest częścią życia.Nie boleję nad tym to tylko stwierdzenie faktu.Nie uważam jej za coś złego ani dobrego po prostu moje życie się zakończy.Nie zakładam że to będzie nowotwór chociaż uważam że takie rozwiązanie jest dość komfortowe-Ma się czas żeby posprzątać.To że nie jestem nieśmiertelny i pamiętam o tym kilka razy uratowało mi życie.Mam kilku przyjaciół którzy o tym zapomnieli 1listopada zapalam im święczkę.Jeden nawet z Milanówka.I tyle...Bunt rodzi cierpienie jeśli się pogodzisz przestaniesz cierpieć.Nie mówię o poddaniu itp Jest jak jest a jak to nazywam Przedstawienie musi trwać.Uświadomiłem to sobie zaraz po werdykcie jak rozmawiałem z przyjaciółką. O raku moim.W pewnym momencie spojrzałem na zegar-Nie mam czasu na pierdoły psy muszę nakarmić.Dokładnie jak w piosence-A życie toczyło się dalej...
  Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32617

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-05-16, 14:05   Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
Ile to będzie trwało Ci nie powiem-nie broń się przed tym to się musi wypalić jak świeczka.Spójrz też z innej strony ugraliście 10 lat.Wiesz co to nowotwór zwłaszcza płuca.Niestety każde życie kończy się śmiercią.Urodziliśmy się z wyrokiem i można zapytać kiedy i jak.Co- to jest oczywiste.Podłe ?ale tak jest :cry: Wiem chciałabyś już teraz natychmiast przestać cierpieć.Niestety jest to strata.Spróbuj spojrzeć na wszystko z wielu stron.Nie jest to łatwe ale może pomóc...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group