1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana w podniebieniu
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47839

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-07-27, 10:18   Temat: Zmiana w podniebieniu
Trzymaj łapę na pulsie.Ja już to przerobiłem i raz Ci napisałem.Potrafi być szybki niby tylko G2.W 10 dni miałem już wypukły policzek.
  Temat: Zmiana w podniebieniu
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47839

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-07-06, 21:21   Temat: Zmiana w podniebieniu
Dokładnie by tak było.Niech to wszystko pozostanie tylko nieprzyjemnym snem :bravo"
  Temat: Zmiana w podniebieniu
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47839

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-07-06, 19:32   Temat: Zmiana w podniebieniu
To zarąbiście ino mig i już mamy wynik-co prawda nie wiemy jaki.Jedyne co jest w tym dobre-nie masz tego gnoja co ja.Gwarantuję Ci bez badań.Masz chyba jednak szczęście :mrgreen: czego Ci życzę.
  Temat: Zmiana w podniebieniu
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47839

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-16, 11:13   Temat: Zmiana w podniebieniu
Dobrze że zwiałaś-mnie jakby zamienili własną żuchwę na tytanową ot tak z ciekawości to Ted Bundy i inni seryjni zabójcy byli by przy mnie grzecznym dzieckiem. :<: :--:
  Temat: Zmiana w podniebieniu
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47839

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-05-27, 12:56   Temat: Zmiana w podniebieniu
W stolicy jest 50 miejsc gdzie robią takie rzeczy.
  Temat: Zmiana w podniebieniu
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47839

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-05-27, 11:05   Temat: Zmiana w podniebieniu
Gdzie oni Ci to badają???W jakimś garażu czy co????Dobrze że ja miałem więcej szczęścia-dziś jak bym żył to miałbym rurki do oddychania i odżywiania a radykalna operacja polegałaby na dekapitacji jak bym miał szczęście i oskrzela i przełyk były całe <nerwus>
  Temat: Zmiana w podniebieniu
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47839

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-04-12, 12:37   Temat: kuria
Wiem jedno nie lekceważ Go. Ja spróbowałem,może się zaprzyjażnimy?Po dobroci nie wygrasz.Brzmi to podle ale czasu nie ma.Wiem co mój pupil zrobił w 10 dni.Nie straszę ale ostrzegam co nie wiem ale doceń GO.Po dobroci nie wygrasz. :|
  Temat: Zmiana w podniebieniu
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47839

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-31, 18:51   Temat: Zmiana w podniebieniu
Mnie czeka pełne radio.6na6.8.04 TK uśmiechu i szyi i dziwka natury łuku brwiowego.Ma to być jakiś bonus...Jaśnie oświecony zacznę być od mniej więcej 18.04.
  Temat: Zmiana w podniebieniu
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47839

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-26, 20:52   Temat: 4.02
usunięto mi połowę żuchwy.Mam 48 lat i 2 psy.Straciłem 8 zdrowych zębów ale było warto.Nowotworu się nie bałem śmierci też nie.Bałem się czy da się tak dalej żyć.Da się całkiem nieżle mówię,mogę połykać i gryzę prawą prawą stroną.Dasz radę uwież tylko w swoje możliwosci :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group