1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
janna

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-02-27, 20:49   Temat: Rak jajnika zaawansowany
::rose:: ::rose:: ::rose::
Szczere wyrazy współczucia
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
janna

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-14, 09:35   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Bożenko, podadzą Tobie inną chemię, zmienią ją, jeśli marker idzie w górę? Napisz proszę co na to lekarz prowadzący? Może uda się przyśpieszyć TK? Powinni szybko sprawdzić, na cito, co się dzieje, jeśli marker rośnie to każdy dzień jest ważny.
Serdecznie Cię pozdrawiam i myślami jestem z Tobą _itsme_
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
janna

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-06, 23:59   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Witaj Bożenko, super wiadomość, trzymam kciuki, oby tak dalej.
Wszystko ma początek w głowie, może to co myślimy jest ważne w naszych potyczkach i warto myśleć pozytywnie, czego żywym przykładem jesteś Ty. :papap: :)
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
janna

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-19, 18:39   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Witaj,
na Kamieńskiego, w grudniu miałam operację, w ubiegłym tygodniu skończyłam chemię.
6 cykli taxol + cisplatina. Na jajnika rzecz jasna.( Ic, G1 ). Przymierzam się do napisania swojego wątku, trzeżwieję po chemii i dorastam do napisania więcej o tym paskudztwie, którego imienia nie wypowiem.
Pozdrawiam :lol:
  Temat: Rak jajnika zaawansowany
janna

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 54715

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-19, 13:47   Temat: Rak jajnika zaawansowany
Witaj,
jestem tu z Wami od niedawna, czytam już jakiś czas, trzymam kciuki za Ciebie i wiem, że dasz radę. Uśmiechnij się jutro będzie lepiej ;) Dużo odpoczywaj i hoduj ten szpik ;)
pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group