1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: karolinax - komentarze
jagusia

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 21529

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-12, 10:12   Temat: karolinax - komentarze
Myślę, że po pełnym leczeniu lekarz może stwierdzić: "Nie ma pani raka", jednak nie zagwarantuje braku przerzutów po 2-3 latach, bo to nie jest w jego mocy, nie jest do przewidzenia. Musimy żyć normalnie, a z drugiej strony kontrolować sytuację i być pod stałą opieką onkologa.
  Temat: karolinax - komentarze
jagusia

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 21529

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-09, 11:54   Temat: karolinax - komentarze
Myślałam o Tobie... czekałam na wiadomości, co z Twoim drugim zabiegiem.Cieszę się , że jesteś w dobrej formie.
Dowcip wczorajszego dnia - zrobiono mi w szpitalnym laboratorium wyniki krwi: elektrolity, czas protobinowy , morfologię i ...hormon prostaty PSA.Wyszedł dodatni : 0,4 :lol: Normalnie przeobrażam się w mężczyznę. To jestem on czy ona?
  Temat: karolinax - komentarze
jagusia

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 21529

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-26, 22:55   Temat: karolinax - komentarze
Wiem, że do CO nie jest łatwo się dodzwonić, ale próbuj do skutku.Czekam na informacje od Ciebie. :)
Możesz jeszcze zadzwonić do Gliwic, żeby zorientować się, jak oni mogą rozwiązać Twój problem (powiedz szczerze,jak wygląda sytuacja w W-wie i podaj swoje wyniki). Będziesz miała oraz sytuacji-jak długo czekasz w Warszawie i w jakim terminie wizytę konsultacyjną zaproponują w Gliwicach.

[ Dodano: 2013-06-26, 22:57 ]
PS Ja też nie wiem, jak radziłabym sobie bez wiary.
  Temat: karolinax - komentarze
jagusia

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 21529

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-23, 21:11   Temat: karolinax - komentarze
Rozumiem, co przeżywałaś. Ja również czułam strasznie, kiedy usłyszałam, że jestem razem z innymi przekazana do innego szpitala i znowu muszę czekać, nie wiadomo ile, nie wiadomo, kto będzie konsultował, operował itp. Myślę, że przepłakanie trudnych chwil jest bardzo potrzebne i nie świadczy o załamaniu czy słabości, a świadczy o tym, że jesteśmy ludźmi. Mamy prawo do uczuć, do smutku z powodu zaistniałej sytuacji, złości na system, złości z... bezradności , bo wiele spraw związanych z naszym leczeniem często nie zależy od nas (np.termin operacji,badania,itp.).
Dziś cieszę się, że dowiedziałam się prawdy o operacji. Dzięki temu mogę szukać pomocy np. w innym szpitalu. Myślę , że dla Ciebie to też była potrzebna informacja - teraz możesz reagować, oczekiwać konkretnego terminu a jeśli będzie bliżej nieokreślony- rozmawiać z Gliwicami. Gdyby ta wiadomość o przeniesieniu operacji do nas nie dotarła, czekałybyśmy w ...niewiedzy, nie wiadomo, ile. Pewnie takich czekających jest wielu.
Jesteś wierząca - podoba mi się Twój podpis.
Bóg czuwa nad nami i dobrze się stało, że prawda wyszła na jaw.Pozdrawiam :)
  Temat: karolinax - komentarze
jagusia

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 21529

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-22, 07:58   Temat: karolinax - komentarze
Trzymam kciuk. Jeżeli nie będziesz miała wyznaczonego terminu w W-wie - dzwoń do Gliwic, przedstaw swoją sytuację, podaj rozpoznanie. Daleko, ale warto -walczysz przecież o siebie! Tam termin raka brodawkowego do operacji-3 tyg.-piszę na podstawie tego, co widziałam (była ze mną u chirurga dziewczyna z Twoim typem nowotworu ). Termin operacji jest ustalany na wizycie, nie czekasz na telefon.
Twoja historia bardzo mnie poruszyła, jest trochę podobna do mojej -"To tylko podejrzenie raka, może pani czekać"-pewnie też to słyszałaś i czekałaś 6 miesięcy. Teraz nie czekaj. Z tego , co przeczytałam wynika, że masz jasne rozpoznanie i potrzebujesz konkretnych rozwiązań.
Chciałabym Ci pomóc, szkoda, że nie ma możliwości porozmawiania prywatnie.
Byłam w Gliwicach, rezerwowałam hotel przy CO, żeby pojechać na wizytę. :-D

[ Dodano: 2013-06-22, 08:04 ]
Lekarze, mimo chęci pomocy i życzliwości, nie przeskoczą procedur formalnych. System utrudnia funkcjonowanie nie tylko chorym.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group