1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
izowita

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40606

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-11-02, 19:23   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Oj fakt - wobec tego proszę o skasowanie czy co tam można z tym zrobić ...

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-11-02, 20:39 ]
Wątki scalone.

  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
izowita

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40606

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-11-02, 16:33   Temat: Pierwsze Święta bez naszego bliskiego ...
Ktos podrzucił pomysl by załozyć taki temat, gdzie moglibysmy się wymieniać wrazeniami po pierwszym tak ważnym święcie bez naszych znajomych jakim było teraz "Wszystkich Świetych"... póżniej Boże Narodzenie i inne

Moj Tato zmarl niedawno bo 13 października. Juz myslalm, że sie pozbierałam troszeczkę do kupy. Znaczy jest mi bardziej cieżko ale do swiadomosci juz dotarło.
Myślałam ze skoro wytrwałam na pogrzebie to wytrwam i to - wydawało mi się ze bedzie to łatwiejsze.
jednak chyba blokada szoku ktora wtedy mnie jeszcze trzymała w ryzach teraz opadła.

Najpierw odwiedzilam inne groby - taty zostawiając na koniec.
Gdy tylko podeszłam i zobaczyłam tę masę zniczy, coś we mnie pękło i się rozpłakałam. Dobrze ze bylo ciemno bo łzy płyneły i nie chciały przestać.
Powiedziałam, do męża juz rycząc, że nawet nie mam gdzie postawić zniczy ....

Bardziej to był placz nad sobą niż nad Tatą, bylam tak rozbita, że z tego wszystkiego zapomnialam z nim w myslach porozmawiać, choć sobie to obiecałam.

Stalam tak i płakalam i płakałam, az zobaczylam że mojego męża stojacego obok trzepie z zimna. A ja tego zimna wcale Nie czułam !!! Miałam gorącze ręce. Musiałam odejsc choć wcale nie miałam na to ochoty. gdybym byla tam sama to pewnie stałabym tam do później nocy.......
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group