1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-11-04, 19:21   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Kochani ,

A moze zwyczajnie szanujmy siebie na wzajem ... nasze sny , nasze uczucia, poglady, i opinie.

Tyle ile ludzi , tyle roznych emocji , doswiadczen i zdan..

I mysle, ze to Forum powstalo i istnieje dzieki - zrozumieniu i szacunku jakie daje nam : Magda , Richelieu, Awilem , Absenteeism, Finlandia, Biofanka, Billyb, Jusi, Zufed, Poli , Aniaha i wszyscy przyjaciele oraz czlonkowie forum . Przeciez kazdy z nas jest tutaj bo szukal pomocy i wsparcia i Ci ludzie , Ci ktorzy tutaj sa - dwoja sie i troja by nam to dac.

I mysle, ze ostania rzecza jaka tu , na takim forum chcemy to , to by ktos czul sie urazony, wysmiany, pominiety .. Tylko musimy pamietac, ze kazdy z nas ma inny charakter i potrzeby , stad tez rozne opinie i rozny sposob w jaki je wyrazamy.

A ja.. a ja Was wszystkich uwielbiam i chcialabym, aby kazdy z Was znalazl zrozumienie, uczucia, slowa, gesty i pomoc takie jakie akurat potrzebuje i na jakie liczy.

Sciskam Was mocno

Iwona
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 13:13   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
JustynaS1975 napisał/a:

A to miecz czy co innego??? :mrgreen:


|oyeah| :rott:

Glodnemu chleb na mysli :P
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 11:34   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Rekwizyty i inne dziwactwa |kill|
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 11:11   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
AdArk napisał/a:
a o erotyzmie już zapomnieliśmy :lol:


Oj nie zapomnielismy :P
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 11:07   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Przyjemnie to malo powiedziane :lediable:
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-25, 10:50   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
A ja powiem Wam ,ze mimo iz Was nie znam ... mialam sen o Was :)

Ale co tam robiliscie to nie zdradze ;)
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-08-02, 00:16   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Anelia,

Pewna mozesz byc 2 rzeczy :

1. Twoj Tatus ma Cie w opiece caly czas i zawsze bedzie przy Tobie w ten czy inny sposob. Bedzie Ci pomagac i bedzie Cie wspierac.

Powiem Ci, ze ja jak mam problem , zawsze z Moim rozmawiam i pytam sie, radze.. Przyznam sie, ze raz nawet spelnil moja prosbe...

MI Tatko snil sie tylko raz, jak lezal chory w szpitalu, a jego lekarzem prowadzacym , o dziwo , byl moj kolega ze szkoly podstawowej ( nie widzialam go ponad 15 lat )

Ale w dniu kiedy tatko zmarl ( rak trzustki ) mojej chrzestnej snilo sie jak wali sie duze biale drzewo ... i jak po poludniu zadzwonilam , ciocia wiedziala.. nie musialam mowic slowa.


2.Takie wspracie i pomoc i uszy chetne do sluchania , dobre serduszka i przyjazna lapke.. znajdziesz tutaj na forum , bo tworza je wspaniali ludzie..


Przytulam Cie mocno a jezli Ty czy ktos chce porozmawiac o tym w rzeczywistosci... jestem bardzo chetna by wysluchac i pogadac .
:-D

Buziaki slodkie misiaki na dobranoc

iwka
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-08-01, 23:46   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Gdybac mozna do konca zycia...a zycie mamy tylko jedno i bogatsi doswiadczeniem chorob naszych bliskich , powinnismy to zycie wykorzytac jak najlepiej i sprawic by przezyc je szczesliwie...Oni by tego na pewno pragneli ..

Tu zgadzam sie calkowiecie z Gazda :)
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
iwka3219

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-08-01, 20:56   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Cytat:
najlepsze "ciacha" są w Warszawie



Dementuje ta plotke .. :?ale??:


P.s. a moze nasi bliscy potrzbuja naszego spokoju wewnetrznego i "pogodzenia" sie z tym co sie stalo , dlatego snia sie nam zle.. a czasami to nasza podswiadomosc .. ze mozna bylo inaczej
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group