1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
iwka3219

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189385

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-23, 00:03   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Kasiu,

Mowie, moja mama nigdy nie uslyszala - nie mozna - a ma klipsy metalowe ( i ta plytka dodatkowo ) Pierwsze badanie MR miala wykonane w szpitalu w Koszalinie. Mi , tez sie wydaje ze to jest dziwne, iz nie chca sie podjac tego badania. A skoro w Czechach robia, to moze tam pojechac ( wiem, szalony pomysl , ale jesli wyjdzie wynik pomyslny dla Was, od razu rozpoczac naswietlania ) A moze Wawa - podzwon po Np. Szpital Medicover, Szpital MSWiA w Wawie, Centrum Onkologii ( nie wiem czy maja rezonans ) , Szpital Szaserow itp , ew Szpital Brodnowski
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
iwka3219

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189385

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-20, 18:16   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Tak na Wiertniczej rezonans wyglada inaczej niz taki tradycjny ..

Tam jest takie lozko i pol okrag ( jakby podkowa ) nie jest zakmniete .


Moja mama miala badanie w szpitalu medicover.

Udalo Wam , sie przelumaczyc maila i wyslac do dr ? Jesli chodzi o Ang sluze pomoca, moge ew poprosic mojego przyjaciela o pomoc w przetlumaczeniu na czeski ..
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
iwka3219

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189385

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-18, 09:32   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katrzynka,

Mama ma dokladnie metalowe szwy mostka ( zwykle, nie tytanowe )i ta wkladke. Operacja byla wykonywana 28 lat temu ( ta w kl. piersiowej ) i MR moze miec. I nikt sie nas nie pytal o typy tych metali.

Alee moze jest cos o czym ja nie wiem i MR jest dopuszczony.
Ja bym zwyczajnie zadzwonila do Pragi i skonsultowala to z dr.

A moze inne miasto , chociaz nie wiem czy tatko ma sile i chec jechac gdzies w podroz tylko/az po MRI ..

ja bym podzwonila i przede wszystkich zadzwonila do Pragi i skonsultowala to , moze juz mieli takiego pacjenta z podobnym problemem .. Kto wie ?Nie dowiesz sie o ile nie zapytasz..
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
iwka3219

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189385

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-17, 18:46   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynka,

Powiem Ci, ze sie dziwie,iz nie zrobili MRI, gdyz moja Mama ma regularnie co pol roku robione MRI glowy , a ma wstawke metalowa( chyba tytanowa ) w klatce piersiowej i klipsy metalowe spinajace mostek i zebra ( i to nie jeden, bo miala rozlegla operacje w kl. piersiowej ) Nigdy nikt nie robil problemu z tego powodu , a mama miala bardzo powazna operacje mozgu i musi miec wykonywane MRI .

Probowalas w innych miejscach sie dowiadywac ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group