1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
infinity

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164257

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-25, 16:47   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
raka nie leczy sie wit d3
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
infinity

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164257

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-22, 22:26   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Wygoogluj sobie - bo ja nie mam ochoty ci pomagac :)

[ Dodano: 2014-04-22, 21:29 ]
Nie mam bladego pojecia kim jest doktor Griffin ale pracuje ze mna jeden JAMNES -JAMES GRIFFIN i tez lubi marchewke, bo widzialam jak jadl w pracy- mam nadzieje, ze pomoglam :)
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
infinity

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164257

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-22, 22:22   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Nie ma nikogo na forum kto to sprobowal-na innych forach byli , ale jakos ich nie wyleczylo, sama nie wiem czemu...Zamiast bawic sie w oskarzyciela, moze pora pobawic sie w detektywa i rozwiklac zagadke-dlaczego tylu zwolennikow niekonwencjonalnych metod zmarlo? Gdzie popelnili blad? Gdzie kupowali marchewke?
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
infinity

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164257

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-22, 22:14   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Skora dopatrujesz sie cudu uzdrowienia w marchewce to nie dziwi mnie, ze i chamstwa sie dopatrzylas :)
Nie reaguje zloscia tylko przesmiewczo pisze sobie z toba :)

Niewiedza mnie nie dobija,mna sie nie martw kochanienka, lepiej martw sie o siebie :)
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
infinity

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164257

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-22, 21:49   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
przydatne to by byly dowody... a tak to sobie starsze panie w kolejce u lekarza rozmawiaja, ze ktos nie jadl i wyleczyl raka, poszedl sadzic marchew i rozmawial z mirabelka :P
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
infinity

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164257

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-22, 21:36   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
skonczylas juz mam nadzieje ?

[ Dodano: 2014-04-22, 20:37 ]
historia o soku z marchwii jest tak pawdziwa jak cycki Natalii Siwiec
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
infinity

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164257

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-04-22, 21:25   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
ozdrowienia po soku z marchwii-Jezu kobieto...

[ Dodano: 2014-04-22, 20:27 ]
i filmiki na youtubie...no ale przez NASZA ignorancje umieraja male dzieci

[ Dodano: 2014-04-22, 20:31 ]
ja sobie mysle, ze to forum to jednak zbyt powazne problemy porusza i pisanie o marchewkach, mirabelkach i cudownych ozdrowieniach jest po prostu CHAMSKIE.

Piszcie sobie te swoje OSKARZENIA i teorie z du.....y jakby nie bylo wyssane gdzie indziej.
Zakladajcie kluby, sekty, stowarzyszenia i uzdrawiajcie!

Nagrywajcie filmiki na youtubie, nawet do MTV teledyski, ale nie tutaj, nie w miejscu, gdzie ludzie szukaja pomocy-nie zludnych fantazji...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group