1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
gudzia5

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-05, 18:51   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Kasiu strasznie mi przykro :(:(

byłaś bardzo dzielna i strasznie Cię podziwiam za Twoją postawę.

Trzymajcie się.
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
gudzia5

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 12:03   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Kasieńko dobrze, że termin operacji już jest ustalony, teraz musicie popracować nad tą hemoglobiną, a napewno są też inne produkty oprócz buraków, które pozytywnie wpływają na jej poziom :) trzymam kciuki :)
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
gudzia5

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-15, 20:30   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Witaj Kasieńko :)

chciałam Cię odwiedzić na tWOIM WĄTKU I BARDZO PRZYKRO MI, ŻE TAKIE ZŁE MASZ WIADOMOŚCI :(

powiem Ci tylko tyle, że My rodziny rakowców chyba zawsze i to do końca życia będziemy żyć w obawie przed wznową. ale Kochana pomyśl Twój Tato pokonał tego skorupiaka, więc teraz też będzie dobrze. oj daj Boziu będę trzymać kciuki z całego serduszka :heart:

Może trzeba by było pogadać z PanEM Doktorem i może jakieś leki na poprawienie krwi albo tak jak pisze absenteeism będzie można przetoczyć krew. BEDE TRZYMAC ZA WAS KCIUKI |buziaki|

[ Dodano: 2011-02-16, 18:55 ]
Kasieńko co tam u Was???

czekam na jakieś wieści i trzymam za Was mocno kciuki :)
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
gudzia5

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-27, 20:26   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Kasiu obawiam się tych naświtlań tym bardziej że tatko będzie sam :( oddalony od nas o ponad 100 km wiec nie bedziemy mogli jezdzic a na dodatek ja mam dwa małe maluszki i czasami jest mi ciezko to pogodzic :( ale staram sie :)

moje obawy dotyczą nie tylko samych skutków ubocznych radioterapii ale i wiążemy z nią możliwośc oeracji choć z róznymi opiniami na tym forum sie spotkałam, że to już tylko terapia paliatywna albo ze radyklana. oczywiście każdą strasznie cenię :) trzymaj za mnie kciuki, bo jesteś jedna z niewielu osob z którą udało nawiązać mi się kontakt :)
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
gudzia5

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-27, 14:23   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
miło mi strasznie że też zaglądasz na mój wątek :) ja zyje marzeniami, że po tej radioterapii tato bedzie operowany zeby pozbyc sie tego bydalak z jego organizmu :) tato ma dopiero 54 lata i jeszcze troszke do przeżycia. we wtorek pierwsze naświetlania zobaczymy co to bedzie. to forum jest superr, nie tylko ze względu na osoby które mają fachową wiedzą ale i osoby które wesprą na duchu :) powodzenia
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
gudzia5

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-27, 14:13   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Kasiu trzymam kciuki za Twojego tatusia :) i wierze że będzie ok. ja z moim tatką jesteśmy na samym początku walki :( mam nadzieje, że będzie dobrze. Twój wątek przeczytałam jednym duszkiem i teraz będę razem z Wami :) w tych cięzkich (oby wogóle ich nie było) i dobrych chwilach :) pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group