1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
gosia33

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67996

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-08-01, 19:39   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
05.08.2011 minie 3 miesiące od śmierci mojej bratowej.
Śni mi się ona bardzo często, ale niestety nie są to sny z których po przebudzeniu byłabym zadowolona..
Wiem dokładnie,że w jednym śnie widziałam ją uśmiechniętą i taką jakby zdrową ( wiedziałam,że jest chora,ale była taka wesoła i w pełni sił )
Kolejne sny nie były już miłe..
We śnie widziałam ją leżącą na szpitalnym łóżku, w takiej białej koszuli z tyłu zawiązywanej.
Stałam koło niej gdy podszedł lekarz i obrócił ją na bok ( leżała na pleckach) a na pleckach miała brzydkie rany i sączyła się z nich krew..
W następnym śnie- siedziałyśmy obie na kanapie ( bratowa tyłem do mnie także nie widziałam jej twarzy) a ona nagle zaczęła się strasznie trząść i kaszleć..
Pytam: dlaczego się tak trzęsiesz? zimno Ci? a ona- to ty nie wiesz,że mam przerzuty do mózgu?
Nie ma dnia żebym o niej nie myślała,codziennie jestem na cmentarzu, pielęgnuje grób, nie zapominam w codziennej modlitwie, msza w jej intencji też była- co jeszcze mogę zrobić żeby śniła mi się " dobrze" ? :-( Może ma do mnie o coś żal?
Pytałam rodzinę- komu się śni- jednej z jej córek, ale są to sny " dobre"
Byłam z nią od początku choroby do samego końca, ale 5 min przed moim wejściem do niej na salę chorych- zmarła :cry:
Może to ma mi za złe?- że nie byłam z nią w tamtym momencie..
Dręczy mnie to i pewnie nie przestanie :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group