1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
gabi30

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164467

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2012-03-05, 08:23   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
A ja za Anelią opowiem na swoim przykładzie jak spędziłam kilka ładnych godzin na SORze w Stargardzie Szcz. Po moim powrocie z Warszawy po operacji czułam się na tyle źle,że opisałam problem na forum. Była to 8 doba po operacji, dziewczyny a w szczególności nasze dwie Madzie :in_love: podpowiedziały żeby jechać czym prędzej do szpitala. Tak też zrobiłam. No i po odsiedzeniu swojego :evil: zostałam odesłana do domu, z zapisem w wypisie że nic złego się nie dzieje. CRP wtedy wynosiło 123 a DDimery 5800. Na drugi dzień byłam już cieniem człowieka i z samego rana pojechałam na SOR tym razem do Szczecina na Unii Lubelskiej. Tam od razu zlecono TK i stwierdzono rozejście zespolenia oraz dwa ropnie w jamie brzusznej. CRP wzrosło do ponad 300 i DDimery do ponad 8000 w ciągu kilku godzin. Czy rzeczywiście poprzedniego dnia nic mi nie było? Wystarczyło zlecić badania obrazowe, a nie trzymać pacjenta przez kilka godzin na krześle ( bo miejsca leżącego na SOR nie było aktualnie). Mam ogromny żal do tego szpitala, zastanawiałam się nawet nad zaskarżeniem za błąd w sztuce. Tylko czy to by coś zmieniło w mojej sytuacji?
Są " lekarze" i są lekarze z prawdziwego zdarzenia. Ostatnio też miałam nieprzyjemność trafić na młodą lekarkę, która ma w nosie pacjenta. Są to mam nadzieję skrajne wypadki, ale nie powinny mieć w ogóle miejsca.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group