1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
formalina

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13936

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-15, 01:52   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
no właśnie, możemy sobie tylko pogadać
co nam innego zostało..... :(
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
formalina

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13936

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-14, 14:09   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
właśnie k***a to jest straszne. co się dzieje z tym państwem
i znając życie będzie jeszcze gorzej.
bo przecież te ***** z sejmu nie myślą o Polsce
o życiu w tym kraju tylko k***a o swojej rodzince !
żeby syneczek, teściowa itp mieli kasy dużo
o. jak ma być dobrzew tym kraju !!!!!!!!!!
widzę Anulinka12, że mamy
podobny pogląd.... pozdrawiam Cię zatem :)
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
formalina

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13936

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-13, 22:33   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
Anulinka12, dziękuję bardzo :(
niestety. straszne to jest... jak można do cholery zarabiać tak, na czyjejś tragedii. zdzierają jak tylko mogą..... straszne to jest. szkoda k***a że Pan Tusk nie myśli o tym żeby nawet nie można było godnie pochować rodzica czy bliskiego?????? no ludzie ! co dzieję się z tym krajem, boże
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
formalina

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13936

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-09-12, 00:46   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
no tragedia .... jednym słowem tragedia.... 4 tys to oczywiście za mało na pochówek. stanowczo za mało. ja zamknęłam się w granicy 4 tys zł tylko i wyłącznie dlatego że mam kumpla który pracuje w zakładzie pogrzebowym. kur. to jest straszne, takie firmy zarabiają na cudzym nieszczęściu. i to jak. nawet sobie nie zdajecie sprawy. ja jeszcze miałam dodatkowy problem. ze strony księdza. stwierdził że skoro nie przyjmuję księdza po kolędzie i nie chodzę do kościoła to nie ma prawa mi wydać tego pisemka no myślałam że udusze buraka jednego no ! |mad2|
i chciałabym jeszcze na jedną rzecz zwrócić uwagę... pomyślcie sobie teraz ile kasy państwo "pobiera" od obywateli tytułem składek, podatków itp jakby tak policzyć ile przeciętny człowiek w wieku powiedzmy do lat 60-oddał pieniędzy na nasz piękny i uroczy kraj, to by się okazało że ten bidulek pochował siebie już jakieś 10 razy. i co ? sprawiedliwe to jest? a my dostajemy ile? 4 tys. nie mam pytań
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group