1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
flipper

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 67999

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-07-25, 08:50   Temat: Sny w czasie choroby najbliższych i po ich śmierci
Miedzy pierwszą a ostateczną diagnozą taty miałem dziwaczny sen. Szliśmy gdzieś wąską uliczką. Tatę zaatakowało dwóch skośnookich kolesi. Jeden wskoczył mu na plecy dusząc go a drugi uwiesił się na tym pierwszym. Ojciec przewrócił się przygniatając ich obu. Ja tylko podszedłem, klęknąłem na jedno kolano i bez słowa, z chirurgiczną precyzją, wbiłem nóż w tętnicę szyjną jednego, potem drugiego napastnika. Pomogłem tace wyswobodzić się z objęć konających napastników i odeszliśmy. By zgubić ewentualny pościg, przeszliśmy przez jakiś wielki bazar lub halę wystawową. Potem już chyba sam (nie pamiętam już szczegółów snu) jechałem autobusem miejskim, przez teren jednego z warszawskich szpitali w którym kiedyś pracowała moja nieżyjąca mama. Tak jak bym przyjechał tam po pomoc... chyba... ale mimo iż znam ten szpital nie mogłem trafić do wejścia... doprawdy dziwny sen. Do dziś go nie zrozumiałem. I do dziś nikomu o nim nie opowiadałem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group