1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-25, 17:29   Temat: Fana - komentarze (vf6)
Dziękujemy Wam za słowa wsparcia.
Jest ciężko nam bardzo.
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-01-02, 12:32   Temat: Fana - komentarze (vf6)
Dzień dobry......do Świąt jakoś się trzymałam....miałam cel..wytrwać, zrobić święta dla bliskich....teraz mam pustkę w sercu, pustkę w głowie, nie umiem się pozbierać, najchętniej nie wstawałabym z łóżka. Zdałam sobie sprawę że niewiele pamiętam z pogrzebu Mamy. Za to wyraźnie każdą chwilę z tych ostatnich czterech dni i nocy....ciągle mam to przed oczami....każdą minutę....nie umiem sobie z tym poradzić. Odechciało mi się żyć.
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-27, 14:03   Temat: Fana - komentarze (vf6)
Witam w czas poświąteczny.Minął miesiąc od śmierci mojej Mamy. W Wigilię dokładnie miesiąc. Domyślacie się zapewne co czułam. Jak w sercu miałam kamień. Lecz wspięłam się chyba na wyżyny swojej siły bo zacisnęłam zęby i przygotowałam święta dla całej rodziny... choinki tylko nie potrafiłam ubrać. Chodziłam koło drzewka i chodziłam a co podeszłam to ręce mi się trzęsły i wyłam. Syn w końcu ubrał w nocy. Święta smutne, przerażająco smutne. Jednak zmusiłam się do obsługi gości, do przygotowania potraw. Najdziwniejsze miałam wrażenie jedno : zrobiłam dwa razy tyle jedzenia co zwykle, nowych kilka potraw, a czas który na to poświęciłam był dziwnie krótki, wszystko mi wychodziło jakoś dziwnie szybko i bardzo smacznie....zupełnie jakby mi pomagały drugie ręce....Mama kochała święta.....Może stała w kuchni ze mną....
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-26, 00:22   Temat: Fana - komentarze (vf6)
dzisiaj było strasznie......musielismy z bratem wybierać trumnę dla mamy.....wieszalismy klepsydry a ręce miałam jak kamienie.....taka kochana mamusia.....tak dzielna cierpliwa była.....boże jak mi jej brak
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-24, 05:46   Temat: Fana - komentarze (vf6)
Mamusia odeszła o 4.02 było to najgorsze najstraszliwsze cztery i pól doby w naszym zyciu. Nigdy nie zapomnę Mamy wyrazu oczu.......
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-22, 13:33   Temat: Fana - komentarze (vf6)
Noc w miarę spokojna, spaliśmy o ile mozna to nazwać spaniem, w pokoju z mama. Jak myszy na pudle wsłuchując sie w mamy oddech. Teraz była pielęgniarka. Ja gotuje teraz dla wszystkich żurek. Siadamy przy mamie i mówimy mówimy mówimy. Na zmianę wszyscy. Cały czas myśle ze to zły sen, ze mama wstanie i ochrzani wszystkich za bałagan.....
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-21, 22:21   Temat: Fana - komentarze (vf6)
Dręczy mnie jedno pytanie.....dlaczego umierajacy ludzie wyciągają przed siebie ręce, czy chcą przytulania? Czy wyciągają ręce do kogoś kogo widza? Czy to odruch obronny......meczy mnie to okropnie.....bo nie wiem co robić......
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-21, 21:00   Temat: Fana - komentarze (vf6)
Prosze was o modlitwę.........moja Mama umiera.
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-05-14, 10:07   Temat: Fana - komentarze (vf6)
Dzień dobry kochani. U nas od soboty w miarę stabilnie, dołożono Mamie leków w poniedziałek w Poradni Leczenia Bólu. Ból jest umiarkowany, czekamy na 26 maja ale i tak dzwonie tam codziennie aby sprawdzić czy nie ma miejsc wcześniej. Niestety wczoraj Mama pokazała mi nowego guza, tym razem na głowie. Jest spory wielkości sporej czereśni. jest to na czaszce, ponadto mama słabnie i chudnie w oczach. Ciężko jest.
  Temat: Fana - komentarze (vf6)
fana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11614

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-05-11, 13:11   Temat: Fana - komentarze (vf6)
Już to zrobiłam, dzięki za podpowiedź. :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group