1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: klinika onkologii garncarska krakow 11
etienee

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 28912

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-01-11, 17:43   Temat: Radioterapia
Tak polecam Dr Pluta. Ogólnie super podjeście do pacjenta.Zainteresowanie sie jego samopoczuciem i mozna zawsze uzyskać porade. Pamietaja pacjentów. Nawet przechodząc,pytają o samopoczucie,czy cos trzeba wyjaśnić. Wszystko wytłumaczą,od a do z.
Wszystkie watpliwości rozwiążą i pacjent jest spokojniejszy.Zważywszy na charakter przychodni. Natomiast kompletnie nie współpracuje z nimi poradnia ginekologiczna.
Zostałam odesłana po zakonczeniu radioterapii na badanie do poradni ginekologicznej,gdzie czekałam ponad trzy godziny.W tym czasie Pani Dr Pluta wyszła. Nie wiedziała od dalszych zalceniach. Ponadto lekarze z poradni ginekologii onkologicznej zapisuja leki,nawet nie pytając czy mnie stac na nie. Np przy rencie 500 zł trudno wydac prawie 100 na lek,nie leczący. do jakiegos testu.
  Temat: klinika onkologii garncarska krakow 11
etienee

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 28912

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-11-24, 00:10   Temat: Re: klinika onkologii garncarska krakow 11
felix1984 napisał/a:
witam jak w temacie pytanie moze i glupie ( pewnie temat przerabiany) chodzi o klinike onkologii w krakowie przy ulicy garncarskiej 11 wasze opinie , chodzi o lekarzy ginekologów ich podejscie i wiedza , prosze o pomoc

TRAUMA,UPOKORZENIA.RAK SZYJKI MACICY IIB. KOJS BARDZO NIESYMPATYCZNY CZLOWIEK
NIE MOWI ANI SLOWA.WYCHODZISZ I NIC NIE WIESZ. POTEM CZEKA CIE GABINET 21 TU ZNOWU ZADNEJ INTYMNOSCI,INFORMACJI O PO BADANIU WYCHODZISZ I CZEKASZ AZ PIELEGNIARKA WYJDZIE I DA CI KARTKI.ZWYKLE CZEKASZ OKOŁO 1H NA TE KARTKI.
JAK PRZYJDZIESZ RANO TO ZWYKLE SPEDZASZ CAŁY DZIEŃ,NIE MOZESZ ODEJSC Z POD DRZWI,BO JAK WYJDZIE PIELEGNIARKA PRZECZYTA NAZWISKO A CIEBIE NIE BEDZIE ODKLADA KARTE,POTEM NIE SPRAWDZA CZY KTOS PRZYSZEDL.KORYTARZE ZATLOCZONE,NIEKIEDY NIE MA GDZIE USIĄĆ.WIDOK CHORYCH LUDZI,ZMARTWIONYCH,SMUTNYCH,PRZERAZONYCH DAJE OBRAZ POLSKIEJ TRAGEDII I POZIOMU ONKOLOGII.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2014-11-24, 08:08 ]
Proszę nie pisać drukowanymi literami.

  Temat: klinika onkologii garncarska krakow 11
etienee

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 28912

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-10-10, 21:47   Temat: Re ginekologia
Czy polecacie Ginekologie onkologiczna na Sniadeckich, w Szpitalu Uniwersyteckim?
Mam iść na kontrole, jak pomysle o Gancarskiej, stłoczonych ludziach, stojacych po katach to dostaje traumy, koszmaru.
  Temat: klinika onkologii garncarska krakow 11
etienee

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 28912

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-10-02, 23:46   Temat: Smutny koszmar
Jestem pacjentką kliniki ginekologii onkologicznej od 2011r.
Koszmar, jedynie co moge polecić to Odział Radioterapii, Dr Pluta Wspaniała P. Dr.
Przeszłam radioterapie pod jej okiem 25 frakcji 50GR (czy ktoś wie) coś o tym).
Podejscie lekarzy, wspaniałe. Zapytanie o samopoczucie, po prostu zainteresowanie sie pacjentką wprowadziło mnie w osłupienie. Zaś poradni ginekologii onkologicznej, trauma której nie zapomne.
P. Kojs-pierwsza wizyta-badania ani słowa informacji nic. Potem po leczeniu poradnia tez niby profesorowie, ale jakby nie nauczono ich niczego dobrego, zachowania, taktu, poszanowania, intymności. Badanie w trakcie którego lekarz nagle wychodzi bez słowa, albo czekasz rozebrana. Lepiej woła innego lekarza, tez cie bada bez twojej zgody kolejny.
Woła jak w przypadku kolkoskopii-"widziałeś" choć zobacz. Nie raczy poinformowac o niczym.
Traktuje sie tam kobiete jak rzecz, szmate, którą sie poniewiera. Polecam uciekać jak najdalej
PYTANIE
Może wiecie jak wygląda spraw w klinice ginekologi onkologicznej w szpitalu uniwersyteckim?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group