1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
dalimania

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 193234

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-10-26, 10:57   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78, Czy próbowaliście nutridrinki? Na naszą Mamę w pewnym momencie wspaniale podziałaly. Mama nie mogła nic jeść więc ta bomba witamin chociaż na jakiś czas spowodowała, że wróciła moja Basia, a nawet zjadła prawdziwy obiad. Spróbuj kupić to dla Męża, myślę, że u Was powinno to pomóc chociaż trochę na Jego osłabienie- a trochę to i tak wiele.

Co mogę dodać.. Basiu przed Wami jeszcze są możliwości leczenia, jeszcze jest wiele szans przed Wami. Chociaż nie ma już powrotu do Waszego dawnego życia to łap ten czas w którym macie jeszcze szansę i ciesz się nim.

Marta
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
dalimania

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 193234

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-10-05, 13:00   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78, moja Mama ipilimumab otrzymała, jako ostatnią możliwą terapię. Zamysłem lekarzy było wykorzystanie tego leku, gdy nic innego nie jest już możliwe/skuteczne. Operacyjne usuwanie przerzutów nie było możliwe, pembrolizumab - nie przyniósł efektów i wtedy podano dopiero ipilimumab. Może żle jestem zorientowana(więc nie bierz tego za pewnik), ale o ile dobrze pamiętam podanie tego leku wykluczało podawanie w późniejszym czasie chociażby pembrolizumabu - który w załozeniu miał okazać sie skuteczniejszy, jako najnowszy 'wynalazek'..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group