1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: choroba mojej mamy
czkawka

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 44290

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-03, 23:04   Temat: choroba mojej mamy
Cytat:
Mam jeszcze pytanie - wiecie co można zrobić z lekami, których Mama już nie potrzebuje??

Najlepiej oddać do hospicjum, ja tak zrobiłam i wiem, że przydadzą się każde.
Cytat:
Nie wiem nawet jak to okreslić - czuję się zupełnie wypalona i niepotrzebna. Oczywiście moja rodzina nadal mnie potrzebuje ale ja wciąż wracam do czasów kiedy opiekowałam się Mamą - zakupy, pielęgnacja, pomoc w wizytach lekarskich, bycie z Nią - dawanie jej świadectwa mojej bezgranicznej miłości. Mój świat był wówczas wypełniony taką ważną misją... Teraz wszystko jest takie bez wartości.

Bardzo długo odczuwałam brak tych codziennych zajęć, jakby ktoś mi ręce uciął. Choroba naszych najbliższych staję się tym czym w danej chwili żyjemy, staje się częścią naszego życia. Wraz z odejściem ukochanej osoby tracimy niejako sens życia, jego część. Trzeba czasu aby się z tym uporać, przede wszystkim trzeba dać sobie ten czas...niczego nie przyśpieszać. Żałoba ma swoje prawa, każdy jednak indywidualnie ją przeżywa. Nie powinnaś sobie nic zarzucać, niczym się obarczać. Dałaś swojej Mamie najcenniejszy na ziemi dar- MIŁOŚĆ. Ona to czuła i wiedziała o tym. Byłaś przy Mamie w najtrudniejszych dla Niej chwilach, czy można kochać bardziej? Nie sadzę :) Egzamin z miłości zaliczyłaś celująco, teraz pozostały wspomnienia, pamięć...
Trudno jest się pozbierać....u mnie minie w styczniu jedenaście miesięcy a boli nadal jak diabli. Nie śpieszę się jednak. Żyję sobie powoli i pozwalam temu bólowi wypalać się w swoim rytmie.

Aga życzę Ci abyś w Nowym Roku doznała ukojenia, odzyskała spokój i wewnętrzną siłę. Abyś czuła się kochana i potrzebna. Radosnych chwil w otoczeniu ludzi, którzy są dla Ciebie najważniejsi _itsme_


Pozdrawiam bardzo gorąco.
  Temat: choroba mojej mamy
czkawka

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 44290

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-04, 07:29   Temat: choroba mojej mamy
Przyjmij moje kondolencje ::rose::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group