1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak glosni
crayzy

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-03-18, 17:15   Temat: Rak glosni
Bardzo mi przykro😪😓
::rose:: ::rose:: ::rose::

Odp na pytanie
Tata ma pega ponieważ miał wycięty pół języka oraz dno jamy ustnej, jak zaczął dochodzić do siebie wyszła wznowa, chemia A potem chemioradioterapia które wykluczyła jedzenie. Puki co może pić tylko wodę.
  Temat: Rak glosni
crayzy

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-03-06, 21:39   Temat: Rak glosni
Mój tata ma założonego pega od ponad 2 lat. 2 dni przed operacją miał założony i tak ma do dziś. Oczywiście podaje jedzenie też cały czas przez Peg. Nie wiem, czy założenie pega będzie przeciwskazaniem do podania chemii. Mam nadzieję że nie i jednak uda się ją podać.
Trzymam za Was mocno kciuki!
Jeżeli przeczytałaś nasza historię od początku to wiesz co przeszliśmy i w pewnym momencie zegnalismy się z tatą. Jednak jak widać można wyjść z naprawdę trudnych sytuacji i tego Wam życzę.
  Temat: Rak glosni
crayzy

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-03-03, 10:27   Temat: Rak glosni
Mam nadzieję że wszystko idzie e dobrym kierunku.
Objawy są niepokojące. Jednak temperatura po chemii może się zdażyć.
Co do tej ropy, to Tak się tylko zastanawiam, u nas gdy zaczęła być podawana chemia indukcyjna i nastąpił bardzo szybki rozpad guza, wyglądało to tak że przez przetoke wydobywa się płyn ropno-krwisty czasami nawet takie kawałki tkankowe. Moze ta ropa od zmniejszajacej się masy guza? Tak tylko myślę...
  Temat: Rak glosni
crayzy

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-03-01, 12:50   Temat: Rak glosni
Jak czuje się Tata po chemii?
Czy widoczne są jakieś rezultaty?
Trzymam kciuki!
  Temat: Rak glosni
crayzy

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2020-10-12, 21:07   Temat: Rak glosni
Przezut jest jeszcze nie potwierdzony?

Jeżeli jednak okaże się że komórki nowotworowe są w węźle chłonnym zostanie zleconą chemioterapia ( ponieważ jeżeli komórki nowotworowe znajdują się w węźle to chłonką przerastają się do całego organizmu).
Radioterapia działa miejscowo, zaś chemioterapia na cały organizm.

Powodzenia i dużo sił i zdrowia!
  Temat: Rak glosni
crayzy

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2020-07-15, 21:36   Temat: Rak glosni
Witam,

Musisz inaczej wstawić wyniki bo w tej formie nie da się ich odczytać.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group