1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak żołądka
crayzy

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 27550

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-04-05, 21:30   Temat: Rak żołądka
Dużo siły Kochana!

Piękne jest to że już nie cierpi, nic Ją nie boli, nie ma żadnych ułomności😍😍😍

Pewnie teraz jest koło Was i dodaje Wam otuchy.
  Temat: Rak żołądka
crayzy

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 27550

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-03-30, 12:00   Temat: Rak żołądka
Bardzo nam przykro.
Ta choroba jest nieobliczalna, podstepna i okrutna!
A bezsilność jest straszna😥
Mamy nadzieję że uda Wam się to przetrwać.

Smutno... 😥😥😥😥
  Temat: Rak żołądka
crayzy

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 27550

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-03-29, 11:03   Temat: Rak żołądka
Tabaluga,
Myślę że żadne słowa nie dadzą Wam w tej chwili żadnego pocieszenia. Sytuacja jest dla Was i dla mamy bardzo trudna.
Jednakże musicie się jakoś trzymać.
Myślę że mamie przydały by się leki na uspokojenie. Jeżeli niechce ich brać, to zawsze można je podać z innymi tak aby nie wiedziała.
Wam zresztą też by się przydały, bo będzie coraz trudniej i ciężej.
Przebywajcie teraz z mamą ile się da, nawet w ciszy, ale żeby czuła się bezpiecznie, czuła wasza obecność.

Co do leczenia to z całą pewnością zrobiłaś wszystko co mogłaś.
Lekarze też, teraz mają już związane ręce.

Podpowiem Ci tylko, że miałam podobna sytuację z mamą koleżanki gdzie leczenie już się zakończyło i lekarze nic więcej nie mogli zrobić a jej mama nadal chciała walczyć.
Pojechałam z kezanka do onkologa i poprosiliśmy o co kolwiek, żeby nie wrócić z pustymi rękami. Z tego co pamiętam to kazał nam kupić Jod, niby chamuje rozwuj choroby.
Ale nie jestem pewna, najlepiej jak byś spytała co możesz dać mamie lekarza z hospicjum.
Oczywiście nie będzie to żaden cudowny lek, ale może choć trochę ulzy mamie (psychicznie--że coś robicie).
Tyle mogę podpowiedzieć i życzę dużo sily🤗
  Temat: Rak żołądka
crayzy

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 27550

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-03-28, 18:13   Temat: Rak żołądka
Tabaluga, nie czas na nerwy, jesteśmy tylko ludźmi, każdemu może się coś przydarzyć.
Najważniejsze że tata był na tyle szybki że zalagodzil sprawę.

Strach jest nierozlaczny w takich sytuacjach i nie jest to nic dziwnego. Tyle żeby mama się mniej bała przy niej musicie być silni, ona Was obserwuje cały czas. Jesteście teraz jej całym światem i przy niej musicie pokazywać że jest OK, a co robicie za drzwiami to wiadomo.

Tak na pocieszenie dodam, że zawsze jest opcja powikłań po chemii🙂 i zamiast skupiać się że jest gorzej, wyciągnąć cięższe działa i walczyć. Cuda się zdarzają!!!
  Temat: Rak żołądka
crayzy

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 27550

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-03-28, 17:07   Temat: Rak żołądka
Witam Tabaluga,
Jak wiadomo stan twojej mamy jest poważny.
Przy dużym wodobrzuszu prawdopodobnie leki nie pomogą, raczej trzeba będzie to odciągnąć, jednak prawdopodobnie sytuacja szybko wróci to stanu teraźniejszego.
Ewidentnie wątroba jest w złym stanie i już raczej lepiej nie będzie 😥
Wygląda tona postęp choroby niestety...
Brak apetytu to prawdopodobnie obrazuje ogólny stan mamy. Organizm teraz najmniej skupia się na jedzeniu, próbuje jeszcze walczyć i wszystkie siły kieruje w obronę.
Pozatym wątroba też uczestniczy w procesie trawienia...
Cieszcie się każda chwilą i starajcie nie panikowac.
Mamie spokuj jest teraz bardzo potrzebny i wsparcie.
A kto jak nie Wy możecie go dać 😍

Przykro mi😥
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group