1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-28, 17:17   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko tak mi przykro ,wyrazy współczucia kochana ::rose::
Całym sercem jestem z Tobą.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-26, 23:41   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
banialuka napisał/a:


Marzenko ,bardzo bardzo Cię przytulam ,rozumię co czujesz i jak to przezywasz(przechodziłam podobnie)nie rezygnuj teraz wszystko ma znaczenie ogromne
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-21, 12:46   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko jesteś nie zastąpiona _itsme_
Trzymamy kciuki oczywiście mocno ,mocno.

Ściskam.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-08, 20:06   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
DHC jest lekiem opoidowym i faktycznie ma działanie przeciwkaszlowe,ale niektórzy pacjenci zle go tolerują, poczytaj Marzenko ulotkę;
http://chorujena.pl/Leki/4077-DHC_Continus
Ściskam.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-30, 23:38   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko tak sie cieszę ,że jakos dajecie radę :)
Mamcia już tyle przeszła, Wiesz jak bardzo Ci dopinguję :flower:
Przetrwałyście juz tyle ,że nie może być gorzej.
Moi rodzice nie mieli tyle szczescia. :cry:
Jak sama pamiętasz zapewne 3 lata straciłam ich oboje :cry:
Trzymam za Was kciuki oby udało Wam się przechytrzyć choróbsko :okok"
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-24, 07:18   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
DumSpiro-Spero napisał/a:
Marzenko, zdjęcie jest prześliczne


Tak zgadzam się :cmok:
Naprawde dobrze sie trzyma mamcia.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-10, 21:22   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Witaj ,czy byłyscie z mama w tych Gliwicach?
O ile dobrze kojarze to miałyscie na dziś umówioną wizyte?
Cos wiadomo?
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-03, 19:45   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
banialuka napisał/a:
dlatego chciałabym jechać gdzie indziej na konsultacje i szukac pomocy na zatrzymanie choroby, bo zdaję sobie sprawe ze nie na wyleczenie


Jedz do tych Gliwic (ja tam bede w piatek szkoda ze sie nie spodkamy nawiasem mówiąc)porozmawiaj z lekarzem jeśli jesteś juz umówiona ,jeżeli trafisz na fajnego goscia i rzeczywiscie zaleci chemię to może nawet załatwisz ze na ten czas położy mame u nich w instytucie na okres podawania chemii wiele osób tam leży i dostają chemię jeżeli sa z daleka i oczywiście sie kwalifikują.

pozdrawiam ciepło.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-18, 11:53   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko siesze sie ż u Ciebie dobrze,ściskam.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-28, 20:32   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
To dobrze najwazniejsze aby mamcia czuła sie dobrze :)

Buziaki
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-05-16, 22:01   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
wracajac do meritum wydaje mi sie ze scyntografia jest najczulszym badaniem w kierunku kośca.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-05-14, 21:43   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
witaj
Postaraj sie namówic na te badania to bardzo wazne naprawde czas odgrywa bardza ważna role w tej chorobie nie zwlekajcie
Ściskam
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-05-13, 21:13   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
witaj wydaje mi sie że odstep jest prawidłowy moja mama tez miała 2 miesieczna przerwe i z tego co czytam wiekszosc ludzi taki okres czeka dlaczego?nie wiem
Najwazniejsze abyscie porobili w tym czasie jak najwiecej badan aby była jasnosc poniewaz po radiacji przez ;o 6 tyg minimum raczej nic nie robia (naswietlania)wiec dorze by było zrobic wszystko teraz ,postaraj sie tez o scyntografie (to wazne )nawet jesli nie ma narazie zadnych oznak ,moim zdaniem nie zaszkodzi
Trzymam kciuki
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-03-24, 11:06   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
witaj banialuka
moja mama w lipcu ub roku rowniez maiała chemie w schemacie PN i włosy jej nie wupadły wogóle wiec jak pisze moja poprzednia rozmówczyni kazdy organizm roznie reaguje :)
Ate przemieszczajace sie bóle to przypuszczam skutki tej paskudnej choroby :uuu:
Pozdrawiam i trzymaj sie.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
cleo33

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-03-20, 22:37   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
witaj Pabi Dexamethason to lek sterydowy działa przeciw bólowo i przeciw obrzekowo moja
mama tez go bierze.
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group