1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
cleo33

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189403

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-13, 21:53   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Ja również Kasiu ,chciałam wyrazić moje kondolencje ::rose::
Jestes niesamowitą kochaną córką :/pociesza:/
Katarzynka36 napisał/a:
Jest obecny w domu, gdy patrze na Jego ulubiony fotel, na kule inwalidzkie, które przecież nie tak dawno jeszcze chwytał, na jego kurteczki wiszące na wieszaku...
Nie wierzę, że TO JUŻ KONIEC...

Są rzeczy ,które nie miną i zawsze będą nam przypominały sytuacje naszych kochanych rodziców,choć serce nie będzie tak krwawić,to sytuacje zawsze będą nam przypominać :-( :-(
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
cleo33

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189403

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-13, 10:31   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynka36 napisał/a:
Co 3 miesiące jest rtg a jak coś ich tam zaniepokoi to DOPIERO kierują dopiero na TK.


U nas rownież był taki standard.

[ Dodano: 2011-07-13, 10:33 ]
Katarzynka36 napisał/a:
ale jak mi przy Tacie mi odpowie, że - po co? Co Pani da, że wie Pani wcześniej? przy wznowie wszytskie metody leczenia zostały u Taty wyczerpane - to chyba sie załamię...


Zawsze sie o takie sytuacje martwiłam :-( wolałam aby tata nie usłyszał nic podobnego.
Za każdym razem przed wejściem do gabinetu miał potwornie zszargane nerwy :roll: niestety.
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
cleo33

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189403

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-26, 22:08   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
To dobra wiadomosc Katarzynko :)

[następne komentarze]
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
cleo33

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189403

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-24, 15:06   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?

Katarzynka36

Najwazniejsze abys wierzyła że bedzie dobrze moj tato ani mamusia nie mieli takiej mozliwosci aby byc operowanym a jak sama czytałas rózne informacje jest to napewno pozytyw tej walki |uscisk|

Juz Wam kibicuje :cmok:
Bedzie dobrze .
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
cleo33

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189403

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-24, 14:20   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynka36 bardzo mi przykro z powodu taty :-(
Ale trzymam kciuki mysle że jesli operacja sie powiodła ,to wszystko powolutku dojdzie do normy i tatuś odzyska siły trzymam za Was kciuki bardzo mocno.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group