1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
biofanka

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 60847

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-13, 21:52   Temat: Rak piersi zrazikowy inwazyjny
Myszko tak mi przykro,że Ciebie i Mamusię spotykają takie przykrości. Ale cóż by nie rzec takie jest życie " a zdrowie to tylko przerwa w chorobie".Ale tez nie każda choroba rokuje tak samo źle, nie każda odrazu oznacza najgorsze.Napisałaś ,że musisz walczyć o siebie przede wszystkim musisz uwierzyć ,że Twój czerniak rokuje naprawdę dobrze . Zarówno typ jak i to że był in situ,mitozy bardzo niski poziom(1) ograniczone jedynie do naskórka wszystko to przemawia wg badań a nie medical fiction za tym ,że udało się go wyciąć w najlepszym momencie,że tak naprawdę nie zagraża Twojemu zyciu. Ale stres i twoje lęki mogą.Niekontrolowane,dlugotrwałe mogą naprawdę spustoszyć Twój organizm.Co do mamy tak naprawdę jesze nic nie wiemy dokładnie.Tak jak pisał Richelieu, na rokowanie jeszcze za wcześnie i ważne ,że szybko odbędzie się operacja. Mysle ,że nie ma sensu teraz robic badań ,nic to nie zmieni i tak musicie poczekać na ostateczną diagnozę.
Mamusie wspieraj ,tłumacz ,pocieszaj Nie odbierajcie sobie radości życia ,radości tych dni, które jeszcze są niewiadomą - zadręczaniem sie o wynik. Ja czekając ponad 3 mc na wynik tak właśnie sobie to tłumaczyłam ,że będę rozpaczać jak będzie wynik .No i rozpaczałam niestety ale potem się podniosłąm i teraz cieszę się każdym dniem .Nie warto naprawdę nie warto sie zadręczać to nic nie zmieni a odbierze bardzo wiele. Myszko, trzymajcie się.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group