1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
barbara441

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32617

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-05-16, 12:38   Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
jesli w jakis sposob bedzie Ci pomocne ,opowiem Ci moj sen

ja jestem osoba wierzaca , wierze w Boga , jak rowniez w to ze nikt nad czlekiem nie ma takiej wladzy jak tylko On

i jakies 7 lat temu mialam taki realny wrecz sen ze do dzis go pamietam z najmniejszymi szczegolami

snilo mi sie ze umarłam , doslownie , jakas byla wojna , i widzialam jak ktos do mnie strzelal , iczulam te kule co mnie przezywaja
i upadalm

i za jakies pare minut wstalam , ale patrze i widze ze ja leze na ziemi w kaluzy krwi ... nie moglam pojac jak to mozliwe ze ja stoje i jednoczesnie leze

potem widzialam moj wlasny pogrzeb , jak z lotu ptaka .... widzialam swoja wlasna trumne , widzialam kto jakie kawiatki przyniosl na moj pogrzeb

moi rodzice niesli ogromny wieniec z czerwonych gozdzikow

i czulam w sobie ich ogromny BOL I ROZPACZ , ktory nie dwal mi spokojnie - odejsc

na chwile po pogrzebie , znalazlam sie w jakims mijescu , otoczona wszechogarnijąca miloscią ... tak ogromna ze nie sposob jej doznac na padole ziemskim , ona mnie tak uszczesliwiala ...., plynelam wsrod innych takich jak ja , nikt tam nic nie mowil , a kazdy wiedzial co mysli .....ale mysli nasze byly takze czyste i piękne ....cos nie prawdopodbnego

i nagle znow , jakby mnie cos ciagnelo na ziemie za szyje i na sile - bo tam w "gorze" bylo mi przecudownie , i ta petla zmusila mnie do , spłynięcia stamatd . i patrze a to moj ojciec tak strasznie rozpaczal po mojej smierci

ja wszelkimi sposobami chcialam mu jakos dac znac , zeby przestal juz rozpaczac bo mi jest przecudownie , a jego bol tylko zakloca moj pobyt w tamtym miejscu .......ale nie mialam takiej ani sily ani wladzy .....


i sie obudzialm

serio ten sen mialam jakies 7 lat temu , pamietam kazdy jego detal .....pamietam tez to ogromne uczcie milosci mnie otaczającej ...


ale coz kazdy moze powiedziec , ze to tylko sen- mozliwe
pozdrawiam Cie serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group