1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
awilem

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 15091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-16, 16:52   Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
Przerwę będziecie mieli pomiędzy chemiami. Organizm musi dojść do siebie po chemioterapii a radioterapia jak najbardziej zaraz po chemii, żeby dobić komórki nowotworowe. Sok z pomidorów polecany, uzupełnia potas natomiast sok z buraków mama piła szklankę dziennie.
Pozdrawiam
  Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
awilem

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 15091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-22, 14:19   Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
Witaj Ania
Wszystko w Waszych rękach ale myślę, że argument o tym, że chemioterapia jako leczenie działa na cały organizm i nawet nie wiadomo kiedy może stracić świadomość przemówi teściowi do rozsądku. Przykre jest to że cierpi i w gruncie rzeczy będzie musiał zrezygnować z czegoś co mu sprawiało wielką radość ale cóż takie życie. Oby prędko żeby nie doszło do tragedii ( np. napad padaczkowy za kierownicą może się skończyć masakrą a jak wiesz w nowotwór płuc + leczenie onkologiczne i probemy tworzą się same )
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
awilem

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 15091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-21, 09:22   Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
Na to mądrych nie ma. Moja mama po pierwszej chemii z WC nie wychodziła. Po drugiej oprócz osłabienia nic więcej. Potrzeciej znowu WC a po czwartej oprócz silnej zgagi ( polecam Bioprazol mojej mamie pomógł ) i osłabienia nic więcej.
Pozdrawiam i życzę żeby teść przechodził chemię jak najlepiej.
  Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
awilem

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 15091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-12, 09:18   Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
Nie bój się, może teść będzie przechodził chemię znośnie. To indywidualna sprawa każdego dlatego nie masz co się sugerować kimkolwiek. Nie znalazłem nic jaką chemię ma dostać teść ale jeśli cisplatynę to pamiętaj żeby dużo teść pił wody bo cisplatyna jest nefrotoksyczna.
  Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
awilem

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 15091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-08, 11:59   Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
Ponieważ będziesz bardzo dobrze odżywiać raka. Z tego co mnie poinformowano podawanie witamin bardzo dobrze przyczynia się do rozwoju raka. Dlatego jak najdalej od witaminizowania.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
awilem

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 15091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-08, 09:51   Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
Witaj aniq
Sok z buraków jak najbardziej. Poprawia parametry krwii bezdyskusyjnie, można nawet lampkę czerwonego dobrego wytrawnego wina. Moja mama pije codziennie sok z buraków+jabłko od czasu do czasu lampkę wina i nigdy nie miała problemów z krwią. Co innego witaminy te w żadnym wypadku.
Podawaj więc sok do picia napewno nie zaszkodzi.
Pozdrawiam Cię serdecznie
  Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
awilem

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 15091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-05, 14:14   Temat: Rak oskrzelowy płuca prawego
Witaj
Jak pewnie się orientujesz, choroba jest w zaawansowanym stadium, N2 oznacza rozległe zajęcie węzłów chłonnych śródpiersia. W pobranych próbkach węzłów chłonnych są przerzuty raka niedrobnokomórkowego.
Trzymaj się, pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group