1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
awilem

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-22, 10:03   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
W chorobach nowotworowych każda wygrana bitwa/wojna wlewa otuchę w serca, że jest sens, że jest o co walczyć dlatego tak wszyscy wspierają Cię w walce z chorobą mamy.
Cieszę się bardzo, że u Was wszystko OK.
Pozdrawiam i życzyć sobie można tylko takich pozytywnych wątków. :)
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
awilem

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-30, 09:54   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Wachlarz dolegliwości po chemioterapii jest dość szeroki taki to urok terapii.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
awilem

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-03, 23:51   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Na moje niewprawne oko to może są bóle mięśniowe. Na logikę przerzuty do kości bolały by cały czas a jak boli podczas wysiłku to może jednak bóle mięśniowe ?
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
awilem

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138592

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-29, 08:40   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Trzymaj się banialuka
W tego typu chorobach wahania wagii są czymś normalnym, chemioterapia, radioterapia to leczenie działające destrukcyjnie na organizm w związku z tym pojawia sie brak apetytu a w konsekwencji spadek masy ciała. Napewno niepokoić musi duży spadek, lub ciągły spadek.
Co do lekarzy to czasami myślę, że jak się nie pójdzie i nie wdepcze kilku w ziemie to myślą sobie, że są półbogami. Ostatnio w przychodni pulmonologicznej dość wyraźnie wyraziłem swoje niezadowolenie i możesz mi wierzyć w stosunku do mamy byli tak mili że aż na wymioty się zbierało.
Natomiast jeśli mama ma kłopoty z jedzeniem to mogę polecić Nutridrink. U nas zdziałał cuda, mama na ostatnim badaniu przytyła 0.5kg niby niewiele ale przez ostatnie pół roku mama tylko chudła do tego stopnia że w przeciągu tygodnia schudła 3 kg a teraz w ciągu tygodnia +0.5kg :lol:
Pozdrawiam serdecznie i nie daj się
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group