1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nasturcja - komentarze
atram

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 15331

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-31, 21:53   Temat: nasturcja - komentarze
Nasturcjo, śledzę Twoją rozmowę z Romkiem i muszę Wam uświadomić, że nie zawsze wykonanie bronchoskopii jest jednoznaczne z dalszym leczeniem. Mój Tato we wrześniu tego roku miał wykonywaną bronchoskopię, zniósł to badanie bardzo ciężko, udało się dopiero za drugim podejściem. Wiedział jednak, że musi przez to przejść, bo dalsze leczenie będzie niemożliwe. Diagnoza - rak płaskonabłonkowy płuca lewego. I co? Lekarze wypisali Go ze szpitala (Jana Pawła II w Krakowie), odmawiając jakegokolwiek leczenia."Spisali mnie na straty" - to są słowa mojego Taty. Niestety, miał rację. Zmarł po trzech miesiącach. Może gdyby dali chemię, przedłużyliby mu życie, mże lepiej było się nie męczyć, może... Teraz na te pytania nikt nie udzieli mi odpowiedzi. Ja, gdybym znała finał sprawy, załatwiałabym chemię prywatnie, niestety, tak się nie stało.Powiem jeszcze jedno, nie ujawniając szczegółów- nie wszyscy lekarze są tacy kryształowi i chętni do niesienia bezinteresownej pomocy.
Pozdrawiam, Atram
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group