1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małgośka - komentarze
asik19

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-05, 09:57   Temat: Małgośka - komentarze
Małgosiu, Kasieńko :-*
Sie robi..... Pozytywna energia w Waszą stronę wysłana, kciukole zaciśnięte na maxa.
  Temat: Małgośka - komentarze
asik19

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-26, 14:30   Temat: Małgośka - komentarze
Witaj Małgosiu :*
Od kąd pojawiłam się na tym forum, bardzo Ci kibicuję, zresztą tak jak Fredce,Kasi, Oli,Poli i wszystkim dotkniętym tą ''paskudną'' chorobą.
U mnie dokładnie dziś mija rok od pierwszej operacji, która miała być zwykłą operacją usunięcia mięśniaka, wynik jednak okazał się inny - leiomyosarcoma!
I tak jak Ty położyłam się do łóżka bo myslałam że to koniec, nawet w pewnym momencie powiedziałam dla męża że będziemy się żegnać.
Przez rok miałam kilka badań i wizyt w CO jak narazie wszystko ok, ale nie do końca potrafię się tym cieszyć.
Czytając Was myslę że to co Wy przechodzicie teraz ja też będę przechodziła, że prędzej czy później ''pojawią'' się przerzuty i tego boję się najbardziej.
Póki co życzę Ci Gosieńko tej STABILIZACJI jak najjjjjdłużej, żeby takich rocznic kiedy nic się nie dzieje było jak najwięcej!!!!!!!!
Pozdrawiam i ściskam serdecznie.
  Temat: Małgośka - komentarze
asik19

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-22, 12:54   Temat: Małgośka - komentarze
Malgosiu, oby tak dalej!! I zeby ta "ostroznosc optymistyczna" stala sie stabilna, mocna i trwala ;-)
Pozdrawiam.
  Temat: Małgośka - komentarze
asik19

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-12, 09:09   Temat: Małgośka - komentarze
Gosienko calym serduchem i bardzo szczegolnie jestem z Toba. Juz dzis zaciskam paluchy i nie puszcze.
Ja mam wizyte i RTG pluc 24 stycznia i tez bardzo sie boje.
Sciskam Cie przesylajac moc pozytywnej energi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group