1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
asia19

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 164152

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2012-03-02, 07:28   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
majkelek, z tymi wynikami badań to nie chodzi nawet o to, że na zachodzie i w Stanach są nie wiadomo jacy cudotwórcy, tylko 1) mają więcej przypadków zachorowań (nie chodzi o skalę, ale o wielkości krajów), 2) mają mniej ograniczony niż w Polsce dostęp do leków (tak w uproszczeniu).
Państwowo? Niestety często na 'odwal' się. Tak nie powinno być w onkologii, a już tym bardziej w chirurgii, kiedy ważą się losy chorego. Mój Tato miał błędne opisy (radiolog z Szaserów to już w ogóle cuda-niewidy widział na wynikach, które były wykluczone u 2 innych lekarzy +50 z doświadczeniem w chirurgii przełyku, miałabym osobiście ochotę powiesić do góry nogami za pewną część ciała :--: aż zrozumie błąd), ale myślę, że dzięki kilku konsultacjom wybraliśmy optymalną drogę leczenia. Nie zdecydowałabym się na leczenie w Płocku (ze strachu przed błędem- brak doświadczenia).
Standardy? Są, owszem, ale to pacjenci muszą być w nich obeznani, żeby wiedzieć, czy są stosowane. Trochę jak na zajęciach z ekonometrii- wykładowca coś mówi, ale tak niezrozumiałym językiem, aby wyłapać błąd, trzeba naprawdę dobrze znać zakres.
vioom, kiedyś z ciekawości byłam na RJforum i czytałam ze 2 wątki, nóż się w kieszeni otwierał.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group