1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
asia19

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-06, 00:29   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Droga Kasiu, tak strasznie mi przykro.. :-( Wasza historia była tak bliska mojemu sercu.. Mam nadzieję, że Tam będzie lepiej Twojemu Tatusiowi...
Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia.
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
asia19

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-14, 13:48   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynka36, lepiej chyba dołożyć te 100 zł więcej, jeśli macie pieniążki, i zrobić to w lepszym ośrodku- gdzie mają w miarę nowy/dobry sprzęt.
To super, że Tata wreszcie odzyskał sprawność i nie cierpi.
Pozdrowienia z Mazowsza :)
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
asia19

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-14, 10:51   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynka36, to dobrze, że rtg czyste. Oczywiście TK jest najlepszym badaniem, ale sama wiesz, jaki to stres dla pacjenta i dla Was. U nas w Płocku to badanie- TK klp kosztuje ok. 500 zł.
Tata jak się czuje z tą nową endoprotezą? Co do wizyty- z jednej strony to jest tak, że my, bliscy chcemy żeby lekarz porozmawiał z nami o konkretach- w prawo bądź w lewo, takie badanie czy takie. Ale ja sama wiem, że taka rozmowa o wszystkim i niczym też rozluźnia sytuację.
Co do czasu oczekiwania- to niestety standard. Nie ma mowy, żeby szybciej się wywinąć. Ostatnio mój Tata pojechał z rodzeństwem do swojego lekarza do CO Wa-wa o godz. 5, miało być szybko, a wrócił i tak dopiero o 16. 2 godziny się jedzie w jedną stronę.
Niech Twój Tata się regeneruje i nie stresujcie się na siłę tym TK- może za jakiś czas? Powodzenia i duużo zdrowia!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group