1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-02-07, 09:22   Temat: Guz nosogardła
Iza co u Was??
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-16, 08:01   Temat: Guz nosogardła
Witajcie dziewczynki.Wy tu piszecie o badaniach np.kamerką hmmm no cóz zaczynam się chyba martwić bo mój mąż od czasu skonczenia leczenia ma tylko TK i krew,czy ja powinnam iść razem z mężem do lekarza i "przycisnąc" ją do skierowania na inne badania?
Pozdrawiam
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-12-13, 09:32   Temat: Guz nosogardła
Super,ekstra-wspaniałe wieści :lol:
:brav: :brav: :brav: :brav:
Pozdrawiam
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-12-04, 15:22   Temat: Guz nosogardła
Iza co u was?Co u siostry?
pozdrawiam
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-07-08, 08:31   Temat: Guz nosogardła
Witam!Jeszcze troche i będzie koniec to rzeczywiście podnosi na duchu,człowiek wie że juz tyle przeszedł to jeszcze te dwa tygodnie to co to dla niego?!W takiej chorobie zostaja przyjaciele najbardziej wytrwali,Ci którzy nie boją się wejść na odział onkologiczny tudzież radioterapii.Co do jedzenia to mój mąż jadł głównie zupy,ziemniaki jak już to z sosem,kanapki sporadycznie,pił te nutridrinki(może są i nie dobre,bo ja je próbowałam ale co do osoby po radioterapii głowy to ona i tak nie czuje smaku) :mrgreen: popijał dużą ilością płynów,jakoś te jedzenie mu szło,zresztą z woda chodzimy wszędzie chodzimy z wodą.A najważniejsze jest to że są efekty leczenia!!!
Pozdrawiam wszystkich!!!
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-07-07, 07:37   Temat: Guz nosogardła
witaj Izunia!Jak się siostra czuje?Co u was?
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-25, 19:25   Temat: Guz nosogardła
Izunia staram się pilnować męża na kazdym kroku,to ja wysyłam go do onkolog,to ja mówie mu o co ma się zapytac,co ma jej powiedzieć,we wtorek idzie do dentysty bo radio narobiło "bałaganu" :-D z tym odpoczywaniem jest różnie,pracuje 10 godz dziennie do tego jeszcze dochodza dojazdy do domu a w domu mały szkrab nie da tatusiowi posiedzieć,chce sie bawić :-D ja tez pracuje na 2 zmiany i czasem bywa tak że mąż przyjezdza z pracy,mnie nie ma więc musi się zając Filipem,czasami ma takie dni że tylko by spał,czasami się kładzie po pracy.Było cięzko ale jest lepiej i będzie jeszcze lepiej!!!
Nam się udało teraz wasza kolej!
Pozdrawiam
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-24, 15:58   Temat: Guz nosogardła
WITAJ Izunia!Co u Siostry?
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-17, 12:19   Temat: Guz nosogardła
Witaj Izunia!Cieszę się razem z wami z tak dobrych wiadomości.To prawda jest ból,cierpienie,czasami bezradność ale dobre wiadomości potrafią to "zaleczyć" i dać wiarę i siłe żeby walczyć dalej!!! Mój mąż też miał chrypkę a czasami wręcz nie mógł mówić.P.S. wczoraj nie mogłam z Toba popisać na gg.
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67747

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-15, 23:11   Temat: Guz nosogardła
mojemu mężowi początkowo na ból jamy ustnej pomagał ketonal ale póżniej dobrym rozwiązaniem był TRAMAL.pozdrawiam Cię Izo i siostrę!!!

[ Dodano: 2010-06-15, 23:12 ]
MUSI BYĆ DZIELNA!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group