1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy
anna53

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 22822

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-05-10, 19:57   Temat: Rak piersi przewodowy
nie wiem czy mialam szczescie, przez cała chemie i do tej poey popijam te rozne soki i mi nigdy nic nie było, najwzej moglabyc biegunka, gorsza jest chemia, soki robione tez samemu w domu tez moga miec rozne skutki, jesli ich nie wymyjemy i wyparzymi, anna, a najlepsza jest cola pilam ja codziennie i nie wymiotowalam
  Temat: Rak piersi przewodowy
anna53

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 22822

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-05-10, 15:04   Temat: witaj
ja jak mialam slaba morfologie to kupowalam gotowy sok jednodniowy z burakow z jablkami, koszt ok 3.20 zl, ten sok jest zawsze swiezy bo ma gwarancje 1 dobe, spytaj w sklepach warzywniczych, spozywczych i widzialam tez w tesko, Firma nazywa sie MARWIT, inne sa kilka dni wazne, ten jeden dzien, maja tez inne rodzaje, pozdrawiam anna
  Temat: Rak piersi przewodowy
anna53

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 22822

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-05-08, 23:44   Temat: witaj
mnie lekarz zalecil pic coca cole lub pepsi jesli bedzie mi smakowac, pilam coca cole bo pepsi okazala sie zasłodka. nie mialam przez to zadnych wymiotow. do tej pory ją pije bo sie przyzwyczaiłam, ale ograniczam, tak mi smakuje, anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group