1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Program wczesnego wykrywania raka szyjki macicy
aniol_wmp

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4957

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-31, 08:28   Temat: Program wczesnego wykrywania raka szyjki macicy
Tak oczywiscie zapisala sie wreszcie na badanie :)
Dziekuje serdecznie za odpowiedzi w temacie
  Temat: Program wczesnego wykrywania raka szyjki macicy
aniol_wmp

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4957

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-29, 14:11   Temat: Program wczesnego wykrywania raka szyjki macicy
Dziekuje bardzo za tak szybka odpowiedz odczytalem coprawda o 6 rano jednak bylo ciemno i nie moglem odpisac ;)
Przekazalem wszystko i szczerze dziewczyna odetchnela i obiecala ze zrobi wszelkie zalegle badania i oczywiscie tez bardzo dziekuje :)
Pozdrawiam
  Temat: Program wczesnego wykrywania raka szyjki macicy
aniol_wmp

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4957

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-28, 21:26   Temat: Program wczesnego wykrywania raka szyjki macicy
Witam
Jestem nowym uzytkownikiem potrzebującym pomocy i coprawda nie mogącym pomóc w zadnym temacie z powodu braku jakiejkolwiek wiedzy...
Jest to moj 2 temat dzisiaj gdyz niestety wsrod rodziny i znajomych okazuje sie ,ze niektorzy sa rownie bezradni a lekarz niezbyt pomocny kieruje tylko na badania a nie mowi co i jak jesli chodzi o jego wyniki więc znów proszę o pomoc :(

Opowiem wszystko jak ja widze ze swojej strony i wiecej szczegulow podam z badania ktore wlasnie 3mam w rece bo juz wiem ze bedzie potrzebne wszystko dokladnie to co tylko wiem

Zaczelo sie od bardzo czestych uplawow oraz niewiarygodnie czestych przeziebien pecherza lekarz przepiswywal rozne lekarstwa ktore raz nie pomagaly wcale a raz na niedlugo...
Wkoncu dziewczyna zdecydowala sie na badanie cytologiczne coprawda ze strachem czy nie wykryje sie czegos o czym wolalaby nie wiedziec jednak wiedziala ze musi
Lekarz po odczytaniu wynikow stwierdzil ze trzeba zrobic badanie koloskopowe z nieznanych mi dokladnie powodow <sprawy kobiece i rodzinne> nie zostalo ono jeszcze wykonane stad moje pytanie co moze oznaczac wynik cytologii gdyz niestety i tym razem ginekolog nic nie powiedzial

Program wczesnego wykrywania raka szyjki macicy

Szanowna Pani uprzejmie zawiadamiamy ,ze wykonany rozmaz jest odpowiedni do oceny .
Stwierdzono obecnosc nieprawidlowych komorek nablonkowych.

szczegolowy opis:
Komorki nablonka plaskiego:LSIL - zmiany srodnablonkowe stopnia niskiego obejmujace koilocytoze <HPV> i mozliwosc <CIN1> dysplazji malego stopnia

Zalecenia: wskazana dalsza diagnostyka - badanie koloskopowe
Prosimy o zgloszenie sie do lekarza prowadzacego w celu uzyskania skierowania do etapu poglebionej diagnostyki.

i to wszystko co mi jest wiadome mam nadzieje ze nie zawracam zbytnio glowy ale naprawde dziewczyna sie martwi...

Z gory dzieki za odpowiedz
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group