1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
ania-1983

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-20, 09:23   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
ja myślę, że to nie chodzi to, że mają zbyt wielu pacjentów, tylko za małe fundusze z NFZ. Prywatnie zrobiłbyś max do tygodnia- ja tak miałam rezonans. Przyjmowano pacjentów do północy i prawie wszyscy byli prywatnie ( były 2 dziewczyny ze szpitala na wodociągowej na NFZ- jak jesteś pacjentem szpitala to też ekspresowo robią TK jeśli to konieczne) i 1 osoba z wypadku. Nam się wmawia, że za dużo jest pacjentów do badań ale to jest za dużo pacjentów w stosunku do tego co oferuje NFZ.
To taka moja dygresja odnośnie terminów na badania specjalistyczne.

Mimo wszystko Radku, cieszę się, że masz badanie już 7.05 i , że USG wyszło dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
ania-1983

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-17, 22:34   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
Radek z tego co ja sie orientuje to Helimed ma lepsze terminy w Kędzierzynie i Nysie. Może tam spróbuj.

Trzymam kciuki
  Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
ania-1983

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 133033

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-13, 01:01   Temat: Czerniak złośliwy- moja walka o życie
Radi, trzymam kciuki za Ciebie i Twój powrót do zdrowia.

Nie wiem czy jakoś Ci pomogę, ale w Opolu jest Pani Dr.n.med, Halina Przeniczna. Nie korzystałam z jej leczenia ale to bardzo ciepła kobieta. Z tego co wiem to zajmuje się głównie nowotworami skóry . Ja dzwoniłam do Pani doktor w sprawie konsultacji, ale raka trzustki (jako, że miałam okazję poznać doktor na stopie prywatnej obdarzyłam ją zaufaniem), niestety nie zdążyłam bo mój Tato zmarł. mimo wszystko, gdy wstępnie powiedziałam o co chodzi Pani doktor zaprosiła mnie do gabinetu w Medicusie, była cierpliwa.

Tu masz namiary na Panią doktor: http://chirurg-onkolog.pl/kontakt.html ( nie pamiętam czy można dodawać linki, więc jeśli łamię regulamin to przepraszam).

Gdybyś miał pytania to nie krępuj się.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group